Статистика на съдията Jakob Semler
Картоните са от 53 мача с официална статистика.
Фауловете са от 53 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 104 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,75 картона на мач, с 0,88 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,63).
Въз основа на 53 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 51%
- Равен 16%
- Победа на госта 33%
3,01 гола на мач
Предстоящи мачове с Jakob Semler
Последни мачове, ръководени от Jakob Semler
Jakob Semler по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigaАвстрия | 53 | 3,80 | 3,75 | 0,05 | 27,0 | 0,09 |
BundesligaАвстрия | 32 | 3,84 | 3,69 | 0,16 | 25,5 | 0,41 |
CupАвстрия | 8 | - | - | - | - | 0,00 |
Regionalliga - MitteАвстрия | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Regionalliga - OstАвстрия | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
UEFA Europa Conference League | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
Friendlies | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
Jakob Semler по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 2,20 | 1,80 | 0,40 | 22,2 | 0,38 |
| 2025 | 19 | 3,64 | 3,55 | 0,09 | 28,0 | 0,37 |
| 2024 | 20 | 4,13 | 4,00 | 0,13 | 24,3 | 0,30 |
| 2023 | 23 | 4,86 | 4,86 | 0,00 | 26,9 | 0,26 |
| 2022 | 19 | 3,22 | 3,11 | 0,11 | 25,8 | 0,00 |
| 2021 | 13 | 3,80 | 3,80 | 0,00 | 29,8 | 0,08 |
| 2020 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Jakob Semler обяснена
Jakob Semler е съдия от Австрия с 104 приключили мача в нашите записи, от 1 сеп 2020 до 11 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често 2. Liga (53).
В мачовете с официална статистика (53) средно има 3,75 картона на мач: 3,64 жълти и 0,11 червени. Това е с 0,88 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,63. В тези мачове домакините получават 1,79 жълти картона на мач, а гостите - 1,85. Средно има 26,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 23 в 104 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 51% от тези мачове, 16% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 3,01 гола на мач. През 2026 Jakob Semler има 8 приключили мача, с 2,20 картона на мач. Следващият назначен мач е WSG Wattens - Austria Vienna на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







