Статистика на съдията Florian Jager
Картоните са от 58 мача с официална статистика.
Фауловете са от 58 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 91 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,43 картона на мач, с 0,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,69).
Въз основа на 58 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 22%
- Победа на госта 40%
3,14 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Florian Jager
Florian Jager по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigaАвстрия | 71 | 4,26 | 4,07 | 0,19 | 24,2 | 0,27 |
BundesligaАвстрия | 16 | 4,88 | 4,63 | 0,25 | 20,3 | 0,31 |
CupАвстрия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Florian Jager по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 14,0 | 0,40 |
| 2025 | 14 | 4,60 | 4,20 | 0,40 | 18,4 | 0,14 |
| 2024 | 15 | 6,00 | 5,80 | 0,20 | 23,1 | 0,33 |
| 2023 | 17 | 4,60 | 4,20 | 0,40 | 18,7 | 0,47 |
| 2022 | 16 | 3,91 | 3,82 | 0,09 | 23,2 | 0,25 |
| 2021 | 12 | 3,91 | 3,91 | 0,00 | 27,1 | 0,17 |
| 2020 | 12 | 4,00 | 3,70 | 0,30 | 26,3 | 0,08 |
Florian Jager: съдийски рекорд в числа
Florian Jager е съдия от Австрия с 91 приключили мача в нашите записи, от 18 сеп 2020 до 18 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често 2. Liga (71).
В мачовете с официална статистика (58) средно има 4,43 картона на мач: 4,22 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,69. В тези мачове домакините получават 2,05 жълти картона на мач, а гостите - 2,17. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 24 в 91 мача с пълен списък със събития, 0,26 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 40%, при 3,14 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


