Статистика на съдията Jamie Robinson
Картоните са от 3 мача с официална статистика.
Фауловете са от 3 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 119 мача с пълен списък със събития.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 21%
- Победа на госта 38%
2,76 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jamie Robinson
Jamie Robinson по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
PremiershipСеверна Ирландия | 88 | - | - | - | - | 0,19 |
Irish CupСеверна Ирландия | 12 | - | - | - | - | 0,00 |
League CupСеверна Ирландия | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
UEFA Europa Conference League | 6 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 26,5 | 0,00 |
Challenge CupШотландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Charity ShieldСеверна Ирландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Friendlies | 1 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 25,0 | 0,00 |
Premier League 2 Division OneАнглия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Jamie Robinson по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 25,0 | 0,00 |
| 2025 | 14 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 26,5 | 0,21 |
| 2024 | 21 | - | - | - | - | 0,14 |
| 2023 | 21 | - | - | - | - | 0,14 |
| 2022 | 27 | - | - | - | - | 0,15 |
| 2021 | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2020 | 22 | - | - | - | - | 0,09 |
| 2019 | 4 | - | - | - | - | 0,25 |
Jamie Robinson: съдийски рекорд в числа
Jamie Robinson е съдия от Северна Ирландия с 119 приключили мача в нашите записи, от 8 окт 2019 до 31 авг 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Premiership (88).
В мачовете с официална статистика (3) средно има 4,33 картона на мач: 3,33 жълти и 1,00 червени. В тези мачове домакините получават 1,00 жълти картона на мач, а гостите - 2,33. Средно има 26,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 18 в 119 мача с пълен списък със събития, 0,15 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,76 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








