Статистика на съдията Rob Hennessey
Картоните са от 13 мача с официална статистика.
Фауловете са от 13 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 26 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,38 картона на мач, с 1,02 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,36).
Въз основа на 13 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 35%
- Равен 46%
- Победа на госта 19%
2,04 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Rob Hennessey
Rob Hennessey по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 15 | 5,17 | 4,83 | 0,33 | 24,1 | 0,33 |
FAI CupИрландия | 5 | - | - | - | - | 0,40 |
First DivisionИрландия | 2 | - | - | - | - | 1,50 |
PremiershipСеверна Ирландия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 33,0 | 0,00 |
Rob Hennessey по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 5,17 | 4,83 | 0,33 | 24,1 | 0,42 |
| 2025 | 6 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 33,0 | 0,50 |
| 2024 | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
| 2023 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2021 | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Rob Hennessey обяснена
Rob Hennessey е съдия от Ирландия с 26 приключили мача в нашите записи, от 19 мар 2021 до 9 авг 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Premier Division (15).
В мачовете с официална статистика (13) средно има 5,38 картона на мач: 5,08 жълти и 0,31 червени. Това е с 1,02 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,36. В тези мачове домакините получават 2,31 жълти картона на мач, а гостите - 2,77. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 10 в 26 мача с пълен списък със събития, 0,38 на мач.
Домакините са спечелили 35% от тези мачове, 46% са завършили наравно и гостите са спечелили 19%, при 2,04 гола на мач. През 2026 Rob Hennessey има 12 приключили мача, с 5,17 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





