Статистика на съдията Jan Machalek
Картоните са от 33 мача с официална статистика.
Фауловете са от 33 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 134 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,12 картона на мач, с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,44).
Въз основа на 33 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 21%
- Победа на госта 35%
3,04 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jan Machalek
Jan Machalek по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Czech LigaЧехия | 81 | 4,00 | 3,72 | 0,28 | 26,3 | 0,22 |
FNLЧехия | 40 | - | - | - | - | 0,18 |
CupЧехия | 10 | - | - | - | - | 0,20 |
UEFA Europa Conference League | 3 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 23,0 | 0,33 |
Jan Machalek по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 4,50 | 4,25 | 0,25 | 30,8 | 0,17 |
| 2025 | 21 | 2,75 | 2,50 | 0,25 | 25,3 | 0,14 |
| 2024 | 13 | 3,40 | 3,00 | 0,40 | 25,2 | 0,31 |
| 2023 | 27 | 3,27 | 3,07 | 0,20 | 24,4 | 0,19 |
| 2022 | 21 | 13,00 | 11,00 | 2,00 | 34,0 | 0,24 |
| 2021 | 29 | 6,67 | 6,67 | 0,00 | 28,7 | 0,17 |
| 2020 | 17 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 30,0 | 0,29 |
Статистиката на съдията Jan Machalek обяснена
Jan Machalek е съдия от Чехия с 134 приключили мача в нашите записи, от 12 сеп 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Czech Liga (81).
В мачовете с официална статистика (33) средно има 4,12 картона на мач: 3,85 жълти и 0,27 червени. Това е с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,44. В тези мачове домакините получават 2,00 жълти картона на мач, а гостите - 1,85. Средно има 26,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 134 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 3,04 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



