Статистика на съдията Ondrej Pechanec
Картоните са от 48 мача с официална статистика.
Фауловете са от 48 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 133 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,29 картона на мач, с 1,02 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,27).
Въз основа на 48 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 25%
- Победа на госта 34%
2,63 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ondrej Pechanec
Ondrej Pechanec по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Czech LigaЧехия | 80 | 5,29 | 4,92 | 0,38 | 25,7 | 0,29 |
FNLЧехия | 41 | - | - | - | - | 0,29 |
CupЧехия | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
UEFA Europa League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Ondrej Pechanec по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 4,67 | 3,67 | 1,00 | 34,7 | 0,29 |
| 2025 | 26 | 5,00 | 4,80 | 0,20 | 28,4 | 0,19 |
| 2024 | 24 | 5,29 | 5,00 | 0,29 | 22,2 | 0,17 |
| 2023 | 35 | 5,76 | 5,35 | 0,41 | 24,9 | 0,34 |
| 2021 | 14 | 5,00 | 4,50 | 0,50 | 24,0 | 0,21 |
| 2020 | 26 | 4,00 | 3,50 | 0,50 | 31,5 | 0,38 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Ondrej Pechanec: съдийски рекорд в числа
Ondrej Pechanec е съдия от Чехия с 133 приключили мача в нашите записи, от 18 юли 2019 до 1 ное 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Czech Liga (80).
В мачовете с официална статистика (48) средно има 5,29 картона на мач: 4,92 жълти и 0,38 червени. Това е с 1,02 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,27. В тези мачове домакините получават 2,46 жълти картона на мач, а гостите - 2,46. Средно има 25,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 36 в 133 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,63 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





