Статистика на съдията Javier Feres
Картоните са от 20 мача с официална статистика.
Фауловете са от 14 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 107 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
6,35 картона на мач, с 0,33 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (6,02).
Въз основа на 20 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 22%
- Победа на госта 38%
2,46 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Javier Feres
Javier Feres по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Primera DivisiónУругвай | 83 | 6,24 | 5,94 | 0,29 | 25,6 | 0,30 |
Segunda DivisiónУругвай | 21 | - | - | - | - | 0,19 |
CONMEBOL Sudamericana | 2 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
CONMEBOL Libertadores | 1 | 9,00 | 9,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
Javier Feres по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 5,14 | 4,71 | 0,43 | 26,0 | 0,21 |
| 2025 | 12 | - | - | - | - | 0,42 |
| 2024 | 15 | 8,00 | 7,67 | 0,33 | 27,0 | 0,20 |
| 2023 | 18 | 7,25 | 7,00 | 0,25 | 18,3 | 0,28 |
| 2022 | 17 | 6,20 | 6,20 | 0,00 | 26,6 | 0,35 |
| 2021 | 16 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 40,0 | 0,25 |
Javier Feres: съдийски рекорд в числа
Javier Feres е съдия от Уругвай с 107 приключили мача в нашите записи, от 23 май 2021 до 31 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Primera División (83).
В мачовете с официална статистика (20) средно има 6,35 картона на мач: 6,10 жълти и 0,25 червени. Това е с 0,33 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 6,02. В тези мачове домакините получават 3,00 жълти картона на мач, а гостите - 3,10. Средно има 25,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 107 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,46 гола на мач. През 2026 Javier Feres има 29 приключили мача, с 5,14 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



