Статистика на съдията Mathias De Armas
Картоните са от 27 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 120 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,89 картона на мач, с 1,08 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,97).
Въз основа на 27 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 24%
- Победа на госта 38%
2,39 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Mathias De Armas
Mathias De Armas по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Primera DivisiónУругвай | 89 | 5,20 | 5,05 | 0,15 | 25,1 | 0,25 |
Segunda DivisiónУругвай | 23 | - | - | - | - | 0,17 |
CONMEBOL Sudamericana | 6 | 3,50 | 3,33 | 0,17 | 20,7 | 0,00 |
CONMEBOL Libertadores | 1 | 7,00 | 5,00 | 2,00 | 16,0 | 0,00 |
Super CopaУругвай | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Mathias De Armas по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 5,14 | 5,00 | 0,14 | 20,5 | 0,15 |
| 2025 | 20 | 4,33 | 3,67 | 0,67 | 22,7 | 0,05 |
| 2024 | 17 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 20,7 | 0,29 |
| 2023 | 19 | 4,43 | 4,43 | 0,00 | 22,1 | 0,21 |
| 2022 | 19 | 5,00 | 4,83 | 0,17 | 26,0 | 0,53 |
| 2021 | 18 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 34,0 | 0,11 |
Mathias De Armas: съдийски рекорд в числа
Mathias De Armas е съдия от Уругвай с 120 приключили мача в нашите записи, от 22 май 2021 до 2 ное 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Primera División (89).
В мачовете с официална статистика (27) средно има 4,89 картона на мач: 4,67 жълти и 0,22 червени. Това е с 1,08 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,97. В тези мачове домакините получават 2,52 жълти картона на мач, а гостите - 2,15. Средно има 23,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 120 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,39 гола на мач. През 2026 Mathias De Armas има 27 приключили мача, с 5,14 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




