Статистика на съдията Josef Spurny
Картоните са от 69 мача с официална статистика.
Фауловете са от 69 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 95 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,93 картона на мач, с 0,58 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,51).
Въз основа на 69 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 23%
- Победа на госта 34%
2,65 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Josef Spurny
Josef Spurny по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
BundesligaАвстрия | 51 | 3,80 | 3,55 | 0,25 | 23,4 | 0,18 |
2. LigaАвстрия | 35 | 4,28 | 4,17 | 0,11 | 30,4 | 0,17 |
CupАвстрия | 9 | - | - | - | - | 0,00 |
Josef Spurny по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 20,0 | 0,25 |
| 2025 | 13 | 4,33 | 3,83 | 0,50 | 19,0 | 0,08 |
| 2024 | 16 | 4,00 | 3,73 | 0,27 | 22,6 | 0,13 |
| 2023 | 16 | 3,25 | 3,08 | 0,17 | 22,0 | 0,13 |
| 2022 | 14 | 4,33 | 4,11 | 0,22 | 23,7 | 0,14 |
| 2021 | 15 | 3,93 | 3,71 | 0,21 | 26,4 | 0,33 |
| 2020 | 17 | 4,25 | 4,13 | 0,13 | 32,1 | 0,12 |
Статистиката на съдията Josef Spurny обяснена
Josef Spurny е съдия от Австрия с 95 приключили мача в нашите записи, от 9 сеп 2020 до 24 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Bundesliga (51).
В мачовете с официална статистика (69) средно има 3,93 картона на мач: 3,71 жълти и 0,22 червени. Това е с 0,58 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,51. В тези мачове домакините получават 1,61 жълти картона на мач, а гостите - 2,10. Средно има 25,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 15 в 95 мача с пълен списък със събития, 0,16 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,65 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


