Статистика на съдията Koji Takasaki
Картоните са от 47 мача с официална статистика.
Фауловете са от 47 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 114 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,21 картона на мач, с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (2,64).
Въз основа на 47 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 29%
- Победа на госта 34%
2,61 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Koji Takasaki
Koji Takasaki по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J1 LeagueЯпония | 45 | 3,29 | 3,11 | 0,18 | 23,0 | 0,22 |
J2 LeagueЯпония | 43 | - | - | - | - | 0,23 |
J3 LeagueЯпония | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
Emperor CupЯпония | 6 | - | - | - | - | 0,33 |
J-League CupЯпония | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
3. LigaГермания | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 28,0 | 1,00 |
Kirin Cup | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
Koji Takasaki по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 4 | 4,50 | 4,00 | 0,50 | 20,8 | 0,00 |
| 2026 | 16 | 2,94 | 2,88 | 0,06 | 21,5 | 0,25 |
| 2025 | 19 | 3,42 | 3,25 | 0,17 | 21,5 | 0,11 |
| 2024 | 24 | 3,15 | 2,92 | 0,23 | 26,1 | 0,29 |
| 2023 | 33 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 29,5 | 0,33 |
| 2022 | 18 | - | - | - | - | 0,22 |
Статистиката на съдията Koji Takasaki обяснена
Koji Takasaki е съдия от Япония с 114 приключили мача в нашите записи, от 27 мар 2022 до 31 окт 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често J1 League (45).
В мачовете с официална статистика (47) средно има 3,21 картона на мач: 3,04 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,64. В тези мачове домакините получават 1,68 жълти картона на мач, а гостите - 1,36. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 114 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,61 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






