Статистика на съдията Y. Nishimura
Картоните са от 79 мача с официална статистика.
Фауловете са от 79 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
1,91 картона на мач, с 0,56 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (2,47).
Въз основа на 79 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 26%
- Победа на госта 37%
2,52 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Y. Nishimura
Y. Nishimura по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J1 LeagueЯпония | 79 | 1,91 | 1,77 | 0,14 | 22,8 | 0,18 |
J-League CupЯпония | 20 | - | - | - | - | 0,05 |
J2 LeagueЯпония | 17 | - | - | - | - | 0,00 |
Emperor CupЯпония | 11 | - | - | - | - | 0,09 |
World Cup | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Y. Nishimura по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 | 1,53 | 1,47 | 0,05 | 20,8 | 0,03 |
| 2023 | 31 | 2,47 | 2,26 | 0,21 | 21,6 | 0,10 |
| 2022 | 27 | 1,69 | 1,50 | 0,19 | 24,4 | 0,19 |
| 2021 | 35 | 1,92 | 1,80 | 0,12 | 24,0 | 0,20 |
| 2020 | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2010 | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Y. Nishimura обяснена
Y. Nishimura е съдия от Япония с 130 приключили мача в нашите записи, от 21 юни 2010 до 8 дек 2024. Те обхващат 5 състезания, най-често J1 League (79).
В мачовете с официална статистика (79) средно има 1,91 картона на мач: 1,77 жълти и 0,14 червени. Това е с 0,56 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,47. В тези мачове домакините получават 0,90 жълти картона на мач, а гостите - 0,87. Средно има 22,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 16 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,12 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,52 гола на мач. През 2024 Y. Nishimura има 31 приключили мача, с 1,53 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




