Статистика на съдията Lahlou Benbraham
Картоните са от 13 мача с официална статистика.
Фауловете са от 13 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 74 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,85 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,77).
Въз основа на 13 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 51%
- Равен 27%
- Победа на госта 22%
2,49 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Lahlou Benbraham
Lahlou Benbraham по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Алжир | 44 | - | - | - | - | 0,33 |
CAF Champions League | 9 | 3,67 | 3,50 | 0,17 | 37,2 | 0,11 |
CAF Confederation Cup | 4 | 4,33 | 4,00 | 0,33 | 30,7 | 0,00 |
Africa Cup of Nations | 3 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 35,7 | 0,00 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
African Nations Championship | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Coupe NationaleАлжир | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Ligue 1Тунис | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup - Qualification Africa | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
Friendlies | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 32,0 | 0,00 |
Super CupАлжир | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
Lahlou Benbraham по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 32,0 | 0,00 |
| 2025 | 3 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 30,0 | 0,00 |
| 2024 | 11 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 33,5 | 0,27 |
| 2023 | 16 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 33,0 | 0,50 |
| 2022 | 15 | 4,33 | 3,67 | 0,67 | 35,0 | 0,27 |
| 2021 | 13 | 4,75 | 4,00 | 0,75 | 40,5 | 0,15 |
| 2020 | 15 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2019 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 1,00 |
Статистиката на съдията Lahlou Benbraham обяснена
Lahlou Benbraham е съдия от Алжир с 75 приключили мача в нашите записи, от 6 дек 2019 до 28 май 2026. Те обхващат 11 състезания, най-често Ligue 1 (44).
В мачовете с официална статистика (13) средно има 3,85 картона на мач: 3,46 жълти и 0,38 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,77. В тези мачове домакините получават 1,85 жълти картона на мач, а гостите - 1,62. Средно има 34,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 22 в 74 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 51% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 22%, при 2,49 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.










