Статистика на съдията Mustapha Ghorbal
Картоните са от 43 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 114 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,63 картона на мач, с 0,85 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,78).
Въз основа на 41 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 28%
- Победа на госта 28%
2,18 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Mustapha Ghorbal
Mustapha Ghorbal по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Алжир | 49 | - | - | - | - | 0,27 |
Africa Cup of Nations | 10 | 3,30 | 3,20 | 0,10 | 36,2 | 0,70 |
CAF Champions League | 10 | 6,80 | 6,30 | 0,50 | 36,9 | 0,20 |
CAF Confederation Cup | 9 | 4,88 | 4,88 | 0,00 | 39,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Africa | 9 | 7,50 | 6,50 | 1,00 | 43,5 | 0,33 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 7 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 33,0 | 0,43 |
FIFA Club World Cup | 6 | 4,00 | 3,80 | 0,20 | 29,4 | 0,50 |
World Cup | 4 | 2,25 | 2,25 | 0,00 | 29,5 | 0,00 |
Coupe NationaleАлжир | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
CAF Super Cup | 2 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 37,5 | 0,50 |
FIFA Intercontinental Cup | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
King's CupСаудитска Арабия | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Ligue 1Тунис | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
Super CupЕгипет | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Mustapha Ghorbal по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 33,0 | 1,00 |
| 2026 | 2 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 35,0 | 0,00 |
| 2025 | 10 | 2,83 | 2,67 | 0,17 | 28,7 | 0,20 |
| 2024 | 14 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 42,0 | 0,29 |
| 2023 | 27 | 4,43 | 4,14 | 0,29 | 32,3 | 0,33 |
| 2022 | 23 | 4,14 | 4,00 | 0,14 | 35,4 | 0,35 |
| 2021 | 13 | 6,14 | 5,86 | 0,29 | 36,1 | 0,23 |
| 2020 | 17 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 34,0 | 0,24 |
| 2019 | 7 | 6,50 | 6,00 | 0,50 | 44,5 | 0,43 |
Статистиката на съдията Mustapha Ghorbal обяснена
Mustapha Ghorbal е съдия от Алжир с 114 приключили мача в нашите записи, от 24 юни 2019 до 24 сеп 2026. Те обхващат 15 състезания, най-често Ligue 1 (49).
В мачовете с официална статистика (43) средно има 4,65 картона на мач: 4,44 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,85 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,78. В тези мачове домакините получават 2,14 жълти картона на мач, а гостите - 2,30. Средно има 35,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 114 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,18 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.














