Статистика на съдията Msimeleli Mabuto
Картоните са от 13 мача с официална статистика.
Фауловете са от 13 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 63 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,85 картона на мач, с 0,83 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,68).
Въз основа на 13 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 25%
- Победа на госта 30%
1,87 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Msimeleli Mabuto
Msimeleli Mabuto по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1st DivisionЮжна Африка | 43 | - | - | - | - | 0,12 |
Premier Soccer LeagueЮжна Африка | 13 | 2,85 | 2,77 | 0,08 | 27,7 | 0,15 |
CupЮжна Африка | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
Msimeleli Mabuto по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 26,5 | 0,00 |
| 2025 | 5 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 29,8 | 0,00 |
| 2024 | 14 | 3,40 | 3,20 | 0,20 | 28,6 | 0,14 |
| 2023 | 15 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 22,5 | 0,13 |
| 2022 | 12 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2021 | 9 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2020 | 6 | - | - | - | - | 0,00 |
Msimeleli Mabuto: съдийски рекорд в числа
Msimeleli Mabuto е съдия от Южна Африка с 63 приключили мача в нашите записи, от 28 ное 2020 до 18 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често 1st Division (43).
В мачовете с официална статистика (13) средно има 2,85 картона на мач: 2,77 жълти и 0,08 червени. Това е с 0,83 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,68. В тези мачове домакините получават 1,31 жълти картона на мач, а гостите - 1,46. Средно има 27,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 8 в 63 мача с пълен списък със събития, 0,13 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 1,87 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


