Статистика на съдията Moreki Lekwape
Картоните са от 31 мача с официална статистика.
Фауловете са от 31 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 80 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,65 картона на мач, с 1,01 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,66).
Въз основа на 31 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 29%
- Победа на госта 32%
2,24 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Moreki Lekwape
Moreki Lekwape по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1st DivisionЮжна Африка | 38 | - | - | - | - | 0,26 |
Premier Soccer LeagueЮжна Африка | 38 | 2,65 | 2,52 | 0,13 | 24,6 | 0,05 |
CupЮжна Африка | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Moreki Lekwape по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 1,25 | 1,25 | 0,00 | 20,5 | 0,00 |
| 2025 | 17 | 2,87 | 2,67 | 0,20 | 25,5 | 0,00 |
| 2024 | 16 | 2,40 | 2,40 | 0,00 | 21,4 | 0,25 |
| 2023 | 17 | 3,14 | 3,00 | 0,14 | 27,0 | 0,24 |
| 2022 | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
| 2021 | 6 | - | - | - | - | 0,17 |
| 2020 | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
Moreki Lekwape: съдийски рекорд в числа
Moreki Lekwape е съдия от Южна Африка с 80 приключили мача в нашите записи, от 4 ное 2020 до 13 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често 1st Division (38).
В мачовете с официална статистика (31) средно има 2,65 картона на мач: 2,52 жълти и 0,13 червени. Това е с 1,01 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,66. В тези мачове домакините получават 1,26 жълти картона на мач, а гостите - 1,26. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 80 мача с пълен списък със събития, 0,15 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,24 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


