Статистика на съдията Olivier Thual
Картоните са от 106 мача с официална статистика.
Фауловете са от 106 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 120 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,28 картона на мач, с 0,66 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,94).
Въз основа на 106 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 29%
- Победа на госта 29%
2,42 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Olivier Thual
Olivier Thual по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 2Франция | 101 | 3,37 | 3,20 | 0,17 | 28,6 | 0,21 |
Coupe de FranceФранция | 15 | 1,83 | 1,67 | 0,17 | 31,0 | 0,33 |
Ligue 3Франция | 4 | - | - | - | - | 0,50 |
Olivier Thual по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 26,9 | 0,24 |
| 2023 | 23 | 2,59 | 2,36 | 0,23 | 28,6 | 0,30 |
| 2022 | 23 | 4,24 | 4,10 | 0,14 | 29,8 | 0,09 |
| 2021 | 24 | 3,26 | 3,04 | 0,22 | 27,3 | 0,17 |
| 2020 | 26 | 3,19 | 2,95 | 0,24 | 29,9 | 0,31 |
| 2019 | 2 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 49,0 | 0,50 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Olivier Thual: съдийски рекорд в числа
Olivier Thual е съдия от Франция с 120 приключили мача в нашите записи, от 5 фев 2019 до 10 май 2025. Те обхващат 3 състезания, най-често Ligue 2 (101).
В мачовете с официална статистика (106) средно има 3,28 картона на мач: 3,11 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,66 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,94. В тези мачове домакините получават 1,48 жълти картона на мач, а гостите - 1,63. Средно има 28,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 120 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,42 гола на мач. През 2024 Olivier Thual има 21 приключили мача, с 3,33 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


