Статистика на съдията Paul Tierney
Картоните са от 158 мача с официална статистика.
Фауловете са от 158 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 158 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,80 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,72).
Въз основа на 158 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 27%
- Победа на госта 34%
2,79 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Paul Tierney
Paul Tierney по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueАнглия | 120 | 3,97 | 3,84 | 0,13 | 22,0 | 0,18 |
FA CupАнглия | 15 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 24,2 | 0,20 |
ChampionshipАнглия | 12 | 3,42 | 3,33 | 0,08 | 23,0 | 0,00 |
League CupАнглия | 4 | 2,50 | 2,25 | 0,25 | 21,3 | 0,00 |
UEFA Europa League | 3 | 2,33 | 2,33 | 0,00 | 22,7 | 0,00 |
League TwoАнглия | 2 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 32,0 | 1,00 |
League OneАнглия | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 18,0 | 0,00 |
Paul Tierney по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 4,00 | 3,86 | 0,14 | 25,3 | 0,00 |
| 2025 | 22 | 3,50 | 3,41 | 0,09 | 22,0 | 0,14 |
| 2023 | 30 | 4,13 | 4,03 | 0,10 | 22,1 | 0,17 |
| 2022 | 34 | 3,91 | 3,82 | 0,09 | 21,4 | 0,15 |
| 2021 | 31 | 3,90 | 3,74 | 0,16 | 21,8 | 0,26 |
| 2020 | 27 | 3,74 | 3,63 | 0,11 | 23,9 | 0,15 |
| 2019 | 5 | 2,80 | 2,80 | 0,00 | 27,0 | 0,20 |
| 2018 | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 15,0 | 0,00 |
Paul Tierney: съдийски рекорд в числа
Paul Tierney е съдия от Англия с 158 приключили мача в нашите записи, от 7 яну 2019 до 25 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Premier League (120).
В мачовете с официална статистика (158) средно има 3,80 картона на мач: 3,69 жълти и 0,11 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,72. В тези мачове домакините получават 1,76 жълти картона на мач, а гостите - 1,93. Средно има 22,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 158 мача с пълен списък със събития, 0,16 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,79 гола на мач. През 2026 Paul Tierney има 7 приключили мача, с 4,00 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







