Статистика на съдията Stuart Attwell
Картоните са от 173 мача с официална статистика.
Фауловете са от 173 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 181 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,16 картона на мач, с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,76).
Въз основа на 173 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 25%
- Победа на госта 27%
2,77 гола на мач
Предстоящи мачове със Stuart Attwell
Последни мачове, ръководени от Stuart Attwell
Stuart Attwell по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueАнглия | 134 | 4,22 | 4,07 | 0,14 | 20,9 | 0,22 |
FA CupАнглия | 18 | 3,29 | 3,18 | 0,12 | 20,0 | 0,28 |
ChampionshipАнглия | 9 | 4,89 | 4,89 | 0,00 | 23,0 | 0,11 |
UEFA Europa Conference League | 7 | 4,25 | 4,25 | 0,00 | 23,5 | 0,14 |
League CupАнглия | 6 | 3,67 | 3,50 | 0,17 | 20,5 | 0,00 |
UEFA Europa League | 4 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
Stuart Attwell по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 4,83 | 4,50 | 0,33 | 22,7 | 0,17 |
| 2025 | 28 | 4,68 | 4,57 | 0,11 | 23,0 | 0,29 |
| 2024 | 30 | 4,43 | 4,33 | 0,10 | 21,4 | 0,13 |
| 2023 | 23 | 4,76 | 4,57 | 0,19 | 21,7 | 0,17 |
| 2022 | 29 | 3,57 | 3,46 | 0,11 | 20,3 | 0,17 |
| 2021 | 28 | 3,46 | 3,42 | 0,04 | 18,5 | 0,21 |
| 2020 | 28 | 4,00 | 3,85 | 0,15 | 21,6 | 0,25 |
| 2019 | 5 | 5,00 | 4,75 | 0,25 | 19,3 | 0,00 |
| 2018 | 4 | 2,67 | 2,33 | 0,33 | 16,7 | 0,25 |
Статистиката на съдията Stuart Attwell обяснена
Stuart Attwell е съдия от Англия с 181 приключили мача в нашите записи, от 5 яну 2019 до 25 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Premier League (134).
В мачовете с официална статистика (173) средно има 4,16 картона на мач: 4,03 жълти и 0,13 червени. Това е с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,76. В тези мачове домакините получават 1,88 жълти картона на мач, а гостите - 2,15. Средно има 21,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 36 в 181 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,77 гола на мач. През 2026 Stuart Attwell има 6 приключили мача, с 4,83 картона на мач. Следващият назначен мач е Everton - Coventry на 6 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







