Статистика на съдията Pavel Orel
Картоните са от 30 мача с официална статистика.
Фауловете са от 30 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 137 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,80 картона на мач, с 0,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,24).
Въз основа на 30 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 25%
- Победа на госта 31%
2,62 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Pavel Orel
Pavel Orel по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Czech LigaЧехия | 66 | 3,90 | 3,55 | 0,35 | 26,7 | 0,24 |
FNLЧехия | 49 | - | - | - | - | 0,12 |
UEFA Europa Conference League | 7 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 21,0 | 0,43 |
CupЧехия | 6 | - | - | - | - | 0,17 |
UEFA Europa League | 4 | 4,75 | 4,50 | 0,25 | 22,3 | 0,25 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 17,0 | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,0 | 2,00 |
Pavel Orel по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 26,7 | 0,25 |
| 2025 | 21 | 4,57 | 3,86 | 0,71 | 26,7 | 0,10 |
| 2024 | 16 | 4,50 | 4,17 | 0,33 | 26,0 | 0,25 |
| 2023 | 9 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 33,0 | 0,11 |
| 2022 | 27 | 2,80 | 2,80 | 0,00 | 20,6 | 0,07 |
| 2021 | 23 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,35 |
| 2020 | 29 | 4,00 | 3,75 | 0,25 | 21,3 | 0,34 |
| 2019 | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Pavel Orel обяснена
Pavel Orel е съдия от Чехия с 137 приключили мача в нашите записи, от 17 юли 2018 до 6 ное 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Czech Liga (66).
В мачовете с официална статистика (30) средно има 3,80 картона на мач: 3,53 жълти и 0,27 червени. Това е с 0,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,24. В тези мачове домакините получават 1,43 жълти картона на мач, а гостите - 2,10. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 137 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,62 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








