Статистика на съдията Paul Norton
Картоните са от 40 мача с официална статистика.
Фауловете са от 40 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 84 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,45 картона на мач, с 0,48 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,97).
Въз основа на 40 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 24%
- Победа на госта 39%
2,80 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Paul Norton
Paul Norton по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 42 | 5,45 | 5,25 | 0,20 | 21,1 | 0,17 |
First DivisionИрландия | 34 | - | - | - | - | 0,35 |
FAI CupИрландия | 6 | - | - | - | - | 0,33 |
FAI President's CupИрландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Premier League 2 Division OneАнглия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Paul Norton по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 5,40 | 5,30 | 0,10 | 19,2 | 0,33 |
| 2025 | 18 | 5,73 | 5,53 | 0,20 | 19,5 | 0,06 |
| 2024 | 18 | 5,36 | 5,07 | 0,29 | 24,4 | 0,22 |
| 2023 | 18 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 0,28 |
| 2022 | 15 | - | - | - | - | 0,40 |
| 2021 | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Статистиката на съдията Paul Norton обяснена
Paul Norton е съдия от Ирландия с 84 приключили мача в нашите записи, от 6 авг 2021 до 5 сеп 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Premier Division (42).
В мачовете с официална статистика (40) средно има 5,45 картона на мач: 5,25 жълти и 0,20 червени. Това е с 0,48 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,97. В тези мачове домакините получават 2,17 жълти картона на мач, а гостите - 3,08. Средно има 21,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 84 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 39%, при 2,80 гола на мач. През 2026 Paul Norton има 12 приключили мача, с 5,40 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




