Статистика на съдията Wesli De Cremer
Картоните са от 103 мача с официална статистика.
Фауловете са от 103 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,14 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,22).
Въз основа на 103 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 20%
- Победа на госта 31%
2,95 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Wesli De Cremer
Wesli De Cremer по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jupiler Pro LeagueБелгия | 108 | 4,16 | 3,94 | 0,23 | 24,0 | 0,32 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 16 | 3,67 | 3,50 | 0,17 | 28,5 | 0,25 |
CupБелгия | 6 | - | - | - | - | 0,00 |
Wesli De Cremer по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4,40 | 4,20 | 0,20 | 22,4 | 0,40 |
| 2025 | 20 | 4,68 | 4,47 | 0,21 | 25,5 | 0,40 |
| 2024 | 16 | 3,80 | 3,67 | 0,13 | 25,5 | 0,44 |
| 2023 | 25 | 4,05 | 3,90 | 0,14 | 22,9 | 0,40 |
| 2022 | 25 | 3,80 | 3,55 | 0,25 | 24,0 | 0,20 |
| 2021 | 20 | 4,53 | 4,24 | 0,29 | 23,8 | 0,25 |
| 2020 | 19 | 3,33 | 2,83 | 0,50 | 25,5 | 0,11 |
Статистиката на съдията Wesli De Cremer обяснена
Wesli De Cremer е съдия от Белгия с 130 приключили мача в нашите записи, от 15 авг 2020 до 7 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Jupiler Pro League (108).
В мачовете с официална статистика (103) средно има 4,14 картона на мач: 3,91 жълти и 0,22 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,22. В тези мачове домакините получават 1,80 жълти картона на мач, а гостите - 2,12. Средно има 24,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 39 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,95 гола на мач. През 2026 Wesli De Cremer има 5 приключили мача, с 4,40 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


