Статистика на съдията Eric Lambrechts
Картоните са от 143 мача с официална статистика.
Фауловете са от 143 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 166 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,24 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,21).
Въз основа на 143 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 24%
- Победа на госта 38%
2,88 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Eric Lambrechts
Eric Lambrechts по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jupiler Pro LeagueБелгия | 136 | 4,24 | 4,06 | 0,18 | 24,0 | 0,35 |
CupБелгия | 8 | - | - | - | - | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 5 | 5,00 | 4,60 | 0,40 | 23,2 | 0,20 |
UEFA Europa League | 5 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 22,5 | 0,00 |
UEFA Nations League | 4 | 4,00 | 3,75 | 0,25 | 21,3 | 0,25 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 2 | 6,00 | 5,00 | 1,00 | 25,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 26,0 | 1,00 |
World Cup - Qualification Europe | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 23,5 | 1,00 |
Super CupБелгия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Super League 1Гърция | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 29,0 | 0,00 |
Eric Lambrechts по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4,60 | 4,00 | 0,60 | 25,0 | 0,20 |
| 2025 | 27 | 4,46 | 4,42 | 0,04 | 22,0 | 0,22 |
| 2024 | 28 | 4,18 | 4,00 | 0,18 | 23,4 | 0,36 |
| 2023 | 26 | 4,14 | 4,00 | 0,14 | 22,4 | 0,23 |
| 2022 | 26 | 4,33 | 4,04 | 0,29 | 24,9 | 0,42 |
| 2021 | 27 | 4,33 | 4,08 | 0,25 | 24,4 | 0,30 |
| 2020 | 26 | 3,73 | 3,53 | 0,20 | 27,8 | 0,38 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
Eric Lambrechts: съдийски рекорд в числа
Eric Lambrechts е съдия от Белгия с 166 приключили мача в нашите записи, от 10 юли 2018 до 1 ное 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Jupiler Pro League (136).
В мачовете с официална статистика (143) средно има 4,24 картона на мач: 4,05 жълти и 0,20 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,21. В тези мачове домакините получават 1,75 жълти картона на мач, а гостите - 2,30. Средно има 23,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 54 в 166 мача с пълен списък със събития, 0,33 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,88 гола на мач. През 2026 Eric Lambrechts има 5 приключили мача, с 4,60 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









