Статистика на съдията Yudai Yamamoto
Картоните са от 92 мача с официална статистика.
Фауловете са от 92 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 168 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,93 картона на мач, с 0,44 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (2,49).
Въз основа на 92 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 25%
- Победа на госта 30%
2,72 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Yudai Yamamoto
Yudai Yamamoto по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J1 LeagueЯпония | 90 | 2,87 | 2,76 | 0,11 | 25,9 | 0,20 |
Liga 1Индонезия | 24 | - | - | - | - | 0,46 |
J2 LeagueЯпония | 19 | - | - | - | - | 0,21 |
J-League CupЯпония | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
Emperor CupЯпония | 11 | - | - | - | - | 0,18 |
AFC Champions League Two | 3 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 27,0 | 0,67 |
AFC Champions League Elite | 2 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 36,0 | 0,50 |
Asian Cup - Qualification | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup - Qualification Asia | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Yudai Yamamoto по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2025 | 50 | 2,67 | 2,61 | 0,06 | 26,8 | 0,32 |
| 2024 | 29 | 2,86 | 2,82 | 0,05 | 26,9 | 0,31 |
| 2023 | 27 | 3,78 | 3,61 | 0,17 | 26,4 | 0,22 |
| 2022 | 26 | 2,79 | 2,57 | 0,21 | 23,7 | 0,19 |
| 2021 | 28 | 2,47 | 2,37 | 0,11 | 25,0 | 0,18 |
| 2020 | 4 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2019 | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 36,0 | 0,00 |
Yudai Yamamoto: съдийски рекорд в числа
Yudai Yamamoto е съдия от Япония с 168 приключили мача в нашите записи, от 13 юни 2017 до 5 сеп 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често J1 League (90).
В мачовете с официална статистика (92) средно има 2,93 картона на мач: 2,83 жълти и 0,11 червени. Това е с 0,44 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,49. В тези мачове домакините получават 1,21 жълти картона на мач, а гостите - 1,62. Средно има 26,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 42 в 168 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,72 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








