Статистика Cup 2026

СловакияСловакияКупа2026

Въз основа на 112 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Cup се сравнява с други първенства

Статистика Cup: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

Cup: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Baník Lehota p.VtáčnikomBaník Lehota p.Vtáčnikom33100%
2ČadcaČadca33100%
3HumennéHumenné33100%
4Kostolné KračanyKostolné Kračany33100%
5Spartak MyjavaSpartak Myjava33100%
6Svätý JurSvätý Jur33100%
7Tatran PrešovTatran Prešov33100%
8ŽilinaŽilina33100%
9BolerázBoleráz3267%
10FK KošiceFK Košice3267%
11Lokomotíva KošiceLokomotíva Košice3267%
12Lokomotíva ZvolenLokomotíva Zvolen3267%
13Nové ZámkyNové Zámky3267%
14PodbrezováPodbrezová3267%
15RužomberokRužomberok3267%
16ŠamorínŠamorín3267%
17Spartak TrnavaSpartak Trnava3267%
18Veľké LudinceVeľké Ludince3267%
19Vranov nad TopľouVranov nad Topľou3267%
20Zemplín MichalovceZemplín Michalovce3267%
21AS TrencinAS Trencin4250%
22SkalicaSkalica4250%
23Inter BratislavaInter Bratislava3133%
24KomárnoKomárno3133%
25NámestovoNámestovo3133%
26PiešťanyPiešťany3133%
27Považská BystricaPovažská Bystrica3133%
28Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica4125%
29Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš300%
30Zlaté MoravceZlaté Moravce300%

Суха мрежа в Cup

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1FK KošiceFK Košice33100%0%
2KomárnoKomárno33100%33%
3Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš33100%33%
4Lokomotíva ZvolenLokomotíva Zvolen33100%0%
5RužomberokRužomberok33100%0%
6Zemplín MichalovceZemplín Michalovce33100%0%
7ŽilinaŽilina33100%0%
8AS TrencinAS Trencin4375%0%
9Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica4375%0%
10ČadcaČadca3267%0%
11Lokomotíva KošiceLokomotíva Košice3267%33%
12NámestovoNámestovo3267%33%
13Nové ZámkyNové Zámky3267%0%
14PodbrezováPodbrezová3267%0%
15Spartak TrnavaSpartak Trnava3267%0%
16Tatran PrešovTatran Prešov3267%33%
17Zlaté MoravceZlaté Moravce3267%33%
18SkalicaSkalica4250%25%
19Baník Lehota p.VtáčnikomBaník Lehota p.Vtáčnikom3133%33%
20Inter BratislavaInter Bratislava3133%33%
21Považská BystricaPovažská Bystrica3133%33%
22ŠamorínŠamorín3133%0%
23BolerázBoleráz300%0%
24HumennéHumenné300%0%
25Kostolné KračanyKostolné Kračany300%33%
26PiešťanyPiešťany300%33%
27Spartak MyjavaSpartak Myjava300%33%
28Svätý JurSvätý Jur300%33%
29Veľké LudinceVeľké Ludince300%33%
30Vranov nad TopľouVranov nad Topľou300%33%

Голове на мач в Cup

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1ŽilinaŽilina36,000,006,00
2ČadcaČadca34,330,334,67
3FK KošiceFK Košice34,670,004,67
4Tatran PrešovTatran Prešov33,671,004,67
5PiešťanyPiešťany33,001,334,33
6Baník Lehota p.VtáčnikomBaník Lehota p.Vtáčnikom32,671,334,00
7Nové ZámkyNové Zámky33,001,004,00
8Svätý JurSvätý Jur32,331,674,00
9Veľké LudinceVeľké Ludince32,331,674,00
10Kostolné KračanyKostolné Kračany31,332,333,67
11Vranov nad TopľouVranov nad Topľou31,672,003,67
12BolerázBoleráz31,671,673,33
13Lokomotíva ZvolenLokomotíva Zvolen33,330,003,33
14RužomberokRužomberok33,330,003,33
15Spartak MyjavaSpartak Myjava31,671,673,33
16AS TrencinAS Trencin42,500,503,00
17HumennéHumenné31,671,333,00
18Považská BystricaPovažská Bystrica31,671,333,00
19Spartak TrnavaSpartak Trnava32,670,333,00
20Inter BratislavaInter Bratislava31,671,002,67
21Lokomotíva KošiceLokomotíva Košice32,330,332,67
22PodbrezováPodbrezová32,330,332,67
23Zemplín MichalovceZemplín Michalovce32,670,002,67
24SkalicaSkalica42,000,502,50
25KomárnoKomárno32,330,002,33
26ŠamorínŠamorín31,670,672,33
27Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica42,000,252,25
28NámestovoNámestovo31,670,332,00
29Zlaté MoravceZlaté Moravce31,000,331,33
30Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš31,000,001,00

Статистика Cup 2026: ключовите числа

Изиграни са 112 мача от сезон 2026 на Cup, средно 3,67 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 44% от тях, а 69% са имали три или повече гола.

Домакините вкарват 0,80 гола на мач, а гостите - 2,87. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Cup. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.