
Статистика Ligue 2 2026
Статистика Ligue 2: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 71% | |
| 2 | 7 | 5 | 71% | |
| 3 | 7 | 5 | 71% | |
| 4 | 7 | 4 | 57% | |
| 5 | 7 | 4 | 57% | |
| 6 | 7 | 4 | 57% | |
| 7 | 7 | 4 | 57% | |
| 8 | 7 | 4 | 57% | |
| 9 | 7 | 4 | 57% | |
| 10 | 7 | 4 | 57% | |
| 11 | 7 | 3 | 43% | |
| 12 | 7 | 3 | 43% | |
| 13 | 7 | 3 | 43% | |
| 14 | 7 | 3 | 43% | |
| 15 | 7 | 3 | 43% | |
| 16 | 7 | 3 | 43% | |
| 17 | 7 | 3 | 43% | |
| 18 | 7 | 3 | 43% | |
| 19 | 7 | 3 | 43% | |
| 20 | 7 | 2 | 29% | |
| 21 | 7 | 2 | 29% | |
| 22 | 7 | 2 | 29% | |
| 23 | 7 | 2 | 29% | |
| 24 | 6 | 1 | 17% | |
| 25 | 7 | 1 | 14% | |
| 26 | 7 | 1 | 14% | |
| 27 | 7 | 1 | 14% | |
| 28 | 6 | 0 | 0% |
Ligue 2: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 71% | |
| 2 | 7 | 5 | 71% | |
| 3 | 7 | 5 | 71% | |
| 4 | 7 | 4 | 57% | |
| 5 | 7 | 4 | 57% | |
| 6 | 7 | 4 | 57% | |
| 7 | 7 | 4 | 57% | |
| 8 | 7 | 4 | 57% | |
| 9 | 7 | 4 | 57% | |
| 10 | 7 | 4 | 57% | |
| 11 | 7 | 3 | 43% | |
| 12 | 7 | 3 | 43% | |
| 13 | 7 | 3 | 43% | |
| 14 | 7 | 3 | 43% | |
| 15 | 7 | 3 | 43% | |
| 16 | 6 | 2 | 33% | |
| 17 | 6 | 2 | 33% | |
| 18 | 7 | 2 | 29% | |
| 19 | 7 | 2 | 29% | |
| 20 | 7 | 2 | 29% | |
| 21 | 7 | 2 | 29% | |
| 22 | 7 | 2 | 29% | |
| 23 | 7 | 2 | 29% | |
| 24 | 7 | 2 | 29% | |
| 25 | 7 | 2 | 29% | |
| 26 | 7 | 1 | 14% | |
| 27 | 7 | 1 | 14% | |
| 28 | 7 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Ligue 2
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 83% | 33% | |
| 2 | 7 | 4 | 57% | 14% | |
| 3 | 7 | 4 | 57% | 29% | |
| 4 | 7 | 4 | 57% | 43% | |
| 5 | 7 | 4 | 57% | 43% | |
| 6 | 7 | 3 | 43% | 0% | |
| 7 | 7 | 3 | 43% | 29% | |
| 8 | 7 | 3 | 43% | 14% | |
| 9 | 7 | 3 | 43% | 57% | |
| 10 | 7 | 3 | 43% | 29% | |
| 11 | 7 | 3 | 43% | 43% | |
| 12 | 6 | 2 | 33% | 67% | |
| 13 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 14 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 15 | 7 | 2 | 29% | 14% | |
| 16 | 7 | 2 | 29% | 57% | |
| 17 | 7 | 2 | 29% | 29% | |
| 18 | 7 | 2 | 29% | 86% | |
| 19 | 7 | 2 | 29% | 29% | |
| 20 | 7 | 2 | 29% | 0% | |
| 21 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 22 | 7 | 2 | 29% | 29% | |
| 23 | 7 | 2 | 29% | 43% | |
| 24 | 7 | 2 | 29% | 0% | |
| 25 | 7 | 1 | 14% | 43% | |
| 26 | 7 | 1 | 14% | 57% | |
| 27 | 7 | 1 | 14% | 29% | |
| 28 | 7 | 1 | 14% | 57% |
Голове на мач в Ligue 2
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 1,71 | 1,86 | 3,57 | |
| 2 | 7 | 1,86 | 1,14 | 3,00 | |
| 3 | 7 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | |
| 4 | 7 | 1,71 | 1,00 | 2,71 | |
| 5 | 7 | 1,14 | 1,43 | 2,57 | |
| 6 | 7 | 1,00 | 1,43 | 2,43 | |
| 7 | 7 | 1,71 | 0,71 | 2,43 | |
| 8 | 7 | 0,71 | 1,71 | 2,43 | |
| 9 | 7 | 1,29 | 1,14 | 2,43 | |
| 10 | 7 | 1,00 | 1,29 | 2,29 | |
| 11 | 7 | 0,43 | 1,71 | 2,14 | |
| 12 | 7 | 0,86 | 1,29 | 2,14 | |
| 13 | 7 | 1,29 | 0,71 | 2,00 | |
| 14 | 7 | 0,57 | 1,29 | 1,86 | |
| 15 | 7 | 1,00 | 0,86 | 1,86 | |
| 16 | 7 | 1,00 | 0,86 | 1,86 | |
| 17 | 7 | 1,00 | 0,86 | 1,86 | |
| 18 | 7 | 0,86 | 0,86 | 1,71 | |
| 19 | 7 | 0,71 | 1,00 | 1,71 | |
| 20 | 7 | 1,00 | 0,71 | 1,71 | |
| 21 | 7 | 0,86 | 0,86 | 1,71 | |
| 22 | 6 | 1,00 | 0,67 | 1,67 | |
| 23 | 7 | 0,29 | 1,29 | 1,57 | |
| 24 | 7 | 0,43 | 1,00 | 1,43 | |
| 25 | 7 | 0,71 | 0,71 | 1,43 | |
| 26 | 6 | 1,17 | 0,17 | 1,33 | |
| 27 | 7 | 0,71 | 0,57 | 1,29 | |
| 28 | 7 | 0,71 | 0,43 | 1,14 |
Статистика Ligue 2 2026: ключовите числа
Изиграни са 97 мача от сезон 2026 на Ligue 2, средно 2,05 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 42% от тях, а 41% са имали три или повече гола.
Jendouba Sport играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях. Ksour Essef има най-много мачове със суха мрежа - в 83% от мачовете си.
Домакините вкарват 1,21 гола на мач, а гостите - 0,85. Класирането е на страницата Класиране Ligue 2, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Ligue 2. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.