
Статистика Copa Uruguay 2026
Статистика Copa Uruguay: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 5 | 4 | 80% | |
| 3 | 3 | 2 | 67% | |
| 4 | 3 | 2 | 67% | |
| 5 | 3 | 2 | 67% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 5 | 3 | 60% | |
| 8 | 4 | 2 | 50% | |
| 9 | 4 | 2 | 50% | |
| 10 | 4 | 2 | 50% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | |
| 12 | 4 | 2 | 50% | |
| 13 | 4 | 2 | 50% | |
| 14 | 5 | 2 | 40% | |
| 15 | 5 | 2 | 40% | |
| 16 | 3 | 1 | 33% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 4 | 1 | 25% | |
| 20 | 4 | 1 | 25% | |
| 21 | 5 | 1 | 20% | |
| 22 | 5 | 1 | 20% | |
| 23 | 5 | 0 | 0% | |
| 24 | 5 | 0 | 0% |
Copa Uruguay: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 100% | |
| 2 | 3 | 3 | 100% | |
| 3 | 5 | 4 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 4 | 3 | 75% | |
| 6 | 3 | 2 | 67% | |
| 7 | 3 | 2 | 67% | |
| 8 | 5 | 3 | 60% | |
| 9 | 5 | 3 | 60% | |
| 10 | 4 | 2 | 50% | |
| 11 | 4 | 2 | 50% | |
| 12 | 4 | 2 | 50% | |
| 13 | 4 | 2 | 50% | |
| 14 | 5 | 2 | 40% | |
| 15 | 5 | 2 | 40% | |
| 16 | 3 | 1 | 33% | |
| 17 | 3 | 1 | 33% | |
| 18 | 3 | 1 | 33% | |
| 19 | 4 | 1 | 25% | |
| 20 | 4 | 1 | 25% | |
| 21 | 4 | 1 | 25% | |
| 22 | 5 | 1 | 20% | |
| 23 | 5 | 1 | 20% | |
| 24 | 3 | 0 | 0% |
Суха мрежа в Copa Uruguay
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 80% | 20% | |
| 2 | 5 | 4 | 80% | 20% | |
| 3 | 5 | 4 | 80% | 20% | |
| 4 | 4 | 3 | 75% | 50% | |
| 5 | 5 | 3 | 60% | 20% | |
| 6 | 5 | 3 | 60% | 20% | |
| 7 | 4 | 2 | 50% | 50% | |
| 8 | 5 | 2 | 40% | 20% | |
| 9 | 5 | 2 | 40% | 0% | |
| 10 | 3 | 1 | 33% | 67% | |
| 11 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 12 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 13 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 14 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 15 | 4 | 1 | 25% | 25% | |
| 16 | 4 | 1 | 25% | 75% | |
| 17 | 5 | 0 | 0% | 20% | |
| 18 | 3 | 0 | 0% | 0% | |
| 19 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 20 | 3 | 0 | 0% | 67% | |
| 21 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 22 | 3 | 0 | 0% | 33% | |
| 23 | 3 | 0 | 0% | 67% | |
| 24 | 3 | 0 | 0% | 33% |
Голове на мач в Copa Uruguay
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2,33 | 2,67 | 5,00 | |
| 2 | 3 | 1,67 | 2,67 | 4,33 | |
| 3 | 4 | 2,00 | 2,25 | 4,25 | |
| 4 | 3 | 1,33 | 2,67 | 4,00 | |
| 5 | 5 | 3,20 | 0,60 | 3,80 | |
| 6 | 5 | 1,00 | 2,80 | 3,80 | |
| 7 | 3 | 1,00 | 2,67 | 3,67 | |
| 8 | 5 | 2,60 | 1,00 | 3,60 | |
| 9 | 5 | 2,60 | 0,80 | 3,40 | |
| 10 | 4 | 1,75 | 1,25 | 3,00 | |
| 11 | 5 | 1,80 | 0,60 | 2,40 | |
| 12 | 3 | 0,67 | 1,67 | 2,33 | |
| 13 | 4 | 1,00 | 1,25 | 2,25 | |
| 14 | 5 | 1,60 | 0,40 | 2,00 | |
| 15 | 5 | 1,40 | 0,60 | 2,00 | |
| 16 | 4 | 0,75 | 1,25 | 2,00 | |
| 17 | 4 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 18 | 3 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | |
| 19 | 3 | 0,33 | 1,67 | 2,00 | |
| 20 | 5 | 1,60 | 0,20 | 1,80 | |
| 21 | 4 | 1,00 | 0,75 | 1,75 | |
| 22 | 4 | 0,75 | 1,00 | 1,75 | |
| 23 | 4 | 0,50 | 1,25 | 1,75 | |
| 24 | 3 | 0,33 | 0,67 | 1,00 |
Статистика Copa Uruguay 2026: ключовите числа
Изиграни са 52 мача от сезон 2026 на Copa Uruguay, средно 2,77 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 40% от тях, а 50% са имали три или повече гола.
Atenas има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 100%. Defensor Sporting играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях.
Домакините вкарват 1,27 гола на мач, а гостите - 1,50. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози Copa Uruguay. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.