Статистика Primera División 2026

ЧилиЧилиПървенство2026

Въз основа на 204 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Primera División се сравнява с други първенства

Статистика Primera División: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Coquimbo UnidoCoquimbo Unido251768%
2U. CatolicaU. Catolica261765%
3PalestinoPalestino261662%
4CobresalCobresal251560%
5Colo ColoColo Colo251560%
6D. La SerenaD. La Serena261558%
7Everton de VinaEverton de Vina261454%
8NublenseNublense261454%
9Deportes LimacheDeportes Limache251352%
10O'HigginsO'Higgins261350%
11Union La CaleraUnion La Calera261350%
12A. ItalianoA. Italiano251248%
13HuachipatoHuachipato251248%
14Universidad de ChileUniversidad de Chile251248%
15Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion251248%
16ConcepciónConcepción261038%

Primera División: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1U. CatolicaU. Catolica261869%
2Deportes LimacheDeportes Limache251768%
3CobresalCobresal251560%
4D. La SerenaD. La Serena261558%
5Union La CaleraUnion La Calera261558%
6Colo ColoColo Colo251456%
7Coquimbo UnidoCoquimbo Unido251456%
8HuachipatoHuachipato251456%
9Universidad de ChileUniversidad de Chile251456%
10Everton de VinaEverton de Vina261454%
11PalestinoPalestino261454%
12A. ItalianoA. Italiano251248%
13Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion251248%
14NublenseNublense261246%
15O'HigginsO'Higgins261246%
16ConcepciónConcepción26831%

Суха мрежа в Primera División

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Universidad de ChileUniversidad de Chile251040%20%
2ConcepciónConcepción26935%27%
3A. ItalianoA. Italiano25832%28%
4Colo ColoColo Colo25832%12%
5HuachipatoHuachipato25832%32%
6Deportes LimacheDeportes Limache25728%20%
7D. La SerenaD. La Serena26727%23%
8NublenseNublense26727%23%
9Everton de VinaEverton de Vina26623%31%
10U. CatolicaU. Catolica26623%12%
11Union La CaleraUnion La Calera26623%35%
12Coquimbo UnidoCoquimbo Unido25520%16%
13O'HigginsO'Higgins26519%35%
14PalestinoPalestino26519%27%
15Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion25416%40%
16CobresalCobresal25312%28%

Голове на мач в Primera División

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1U. CatolicaU. Catolica262,041,423,46
2CobresalCobresal251,402,043,44
3Colo ColoColo Colo252,241,043,28
4Deportes LimacheDeportes Limache251,801,443,24
5D. La SerenaD. La Serena261,501,623,12
6HuachipatoHuachipato251,401,562,96
7PalestinoPalestino261,501,422,92
8Coquimbo UnidoCoquimbo Unido251,521,402,92
9Everton de VinaEverton de Vina261,541,312,85
10NublenseNublense261,151,502,65
11O'HigginsO'Higgins261,151,502,65
12Universidad de ChileUniversidad de Chile251,800,842,64
13Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion250,721,882,60
14A. ItalianoA. Italiano251,121,402,52
15Union La CaleraUnion La Calera261,041,462,50
16ConcepciónConcepción261,081,152,23

Корнери в Primera División: статистика

Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.

#ОтборМИзвоюваниДопуснатиОбщо
1CobresalCobresal245,335,7911,13
2Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion254,806,0810,88
3Colo ColoColo Colo246,464,1310,58
4Union La CaleraUnion La Calera255,365,1610,52
5O'HigginsO'Higgins255,604,8810,48
6Universidad de ChileUniversidad de Chile246,503,9210,42
7Coquimbo UnidoCoquimbo Unido235,914,3510,26
8D. La SerenaD. La Serena264,125,859,96
9Everton de VinaEverton de Vina245,004,929,92
10Deportes LimacheDeportes Limache244,045,639,67
11U. CatolicaU. Catolica255,044,529,56
12HuachipatoHuachipato233,575,919,48
13A. ItalianoA. Italiano244,334,889,21
14NublenseNublense254,444,769,20
15ConcepciónConcepción264,314,779,08
16PalestinoPalestino254,844,008,84

Картони в Primera División: статистика

Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.

#ОтборМЖълтиЧервениОбщо
1Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion253,280,283,56
2Coquimbo UnidoCoquimbo Unido232,740,353,09
3D. La SerenaD. La Serena262,730,273,00
4U. CatolicaU. Catolica252,760,243,00
5A. ItalianoA. Italiano242,670,292,96
6NublenseNublense252,680,242,92
7PalestinoPalestino252,720,202,92
8O'HigginsO'Higgins252,520,162,68
9Everton de VinaEverton de Vina242,380,212,58
10Union La CaleraUnion La Calera252,440,122,56
11CobresalCobresal242,380,172,54
12ConcepciónConcepción262,150,232,38
13HuachipatoHuachipato232,090,092,17
14Universidad de ChileUniversidad de Chile242,040,042,08
15Deportes LimacheDeportes Limache241,750,211,96
16Colo ColoColo Colo241,750,041,79

Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 196 мача.

Съдии в Primera División 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от Primera División този сезон, с картони и фаулове на мач.

СъдияМКартониЖълтиЧервениФаулове
Cristián Marcelo Garay Reyes154,804,470,3322,9
Diego Enrique Flores Seguel156,005,460,5419,2
Fernando Andre Vejar Diaz145,855,460,3823,7
Juan Ignacio Lara Luco145,505,140,3621,9
Mathias Riquelme144,854,310,5423,2
Hector Elias Jona Gamboa134,694,380,3119,7
José Humberto Cabero Rebolledo123,913,730,1821,4
Piero Maza Gomez125,554,820,7321,6
Franco Esteban Jimenez Lazo105,114,670,4420,7
Gaston Philippe105,204,800,4018,3
Cristian Guillerm Galaz Sepulveda85,004,750,2519,0
Mario Jesus Salvo Sepulveda86,256,000,2521,8
Claudio Diaz Mera64,834,670,1721,8
Francisco Gilabert64,674,330,3319,5
Miguel Araos Riquelme65,004,830,1718,2
Matías Humberto Assadi Quintana56,606,000,6023,4
Nicolas Gamboa Reyes56,005,750,2519,0
Nicolas Millas57,006,400,6023,2
Rodrigo Alejandro Carvajal Molina55,605,200,4022,0
Manuel Vergara Rodríguez36,335,670,6719,7
Reinerio Andrés Alvarado González37,336,331,0023,7
Jose Cabero1----
Juan Ignacio Sepúlveda Lillo1----

Средно за първенството: 5,32 картона и 21,2 фаула на мач.

Primera División 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 204 мача от сезон 2026 на Primera División, средно 2,87 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 54% от тях, а 54% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Coquimbo Unido: 68% от тях. Мачовете на U. Catolica са най-резултатните - три или повече гола в 69% от тях. Concepción играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 31% от тях. Universidad de Chile има най-много мачове със суха мрежа - в 40% от мачовете си.

Мачовете с пълна статистика средно имат 9,9 корнера и 5,3 картона. Universidad de Concepcion получава най-много картони - 3,6 на мач.

Домакините вкарват 1,68 гола на мач, а гостите - 1,20. Класирането е на страницата Класиране Primera División, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Primera División. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.