Прогнози Second League

ЕгипетЕгипетПървенство2026

Статистика за сезона на Second League

110Изиграни
2.33Ср. голове
69%Над 1,5
43%Над 2,5
49%BTTS
41%Победа на домакина
31%Равен
28%Победа на госта
Цялата статистика на отборите в Second League

Резултати от прогнозите за Second League

Топ прогноза

60%Успех
35Оценени топ прогнози
1,28Ср. пазарна цена

Анализ на стойността

-Успех
0Оценени анализи на стойността
-Ср. пазарна цена
Second League
Regular Season - 11
КрайКРАЙ
21
12,25
x3,00
23,10
Избор1x
Пазар1,30
Дов.69%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
02
12,15
x3,00
23,30
Избор1x
Пазар1,29
Дов.74%
СигналДОБЪР
КрайКРАЙ
11
11,95
x2,97
23,80
Избор1x
Пазар1,22
Дов.76%
СигналВИСОК
Regular Season - 10
КрайКРАЙ
42
12,15
x2,75
23,56
Избор1x
Пазар1,22
Дов.76%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
01
12,07
x2,87
23,71
Избор1x
Пазар1,22
Дов.73%
СигналДОБЪР
КрайКРАЙ
22
11,80
x3,15
24,40
Избор1x
Пазар1,17
Дов.80%
СигналСИЛЕН
Regular Season - 9
КрайКРАЙ
13
13,90
x2,62
22,10
Изборx2
Пазар1,22
Дов.77%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
12
12,56
x2,65
22,88
Избор1x
Пазар1,33
Дов.71%
СигналДОБЪР
Regular Season - 8
КрайКРАЙ
21
12,25
x2,85
23,30
Избор1x
Пазар1,28
Дов.70%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
01
12,00
x2,82
24,00
Избор1x
Пазар1,20
Дов.76%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
01
11,93
x3,00
24,00
Избор1x
Пазар1,20
Дов.76%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
31
11,57
x3,40
25,50
Избор1
Пазар1,57
Дов.63%
СигналНЕУТР.
Regular Season - 7
КрайКРАЙ
13
12,50
x2,73
23,00
Избор1x
Пазар1,33
Дов.69%
СигналСОЛИДЕН
КрайКРАЙ
01
12,01
x2,83
23,98
Избор1x
Пазар1,20
Дов.75%
СигналВИСОК
КрайКРАЙ
20
13,67
x2,92
22,06
Изборx2
Пазар1,22
Дов.69%
СигналСОЛИДЕН
Regular Season - 6
КрайКРАЙ
10
12,30
x2,75
23,25
Избор1x
Пазар1,26
Дов.69%
СигналСОЛИДЕН

Статистически прогнози единствено за забавление - не са съвет за залагания или финансов съвет.

Second League този сезон в числа

Тази страница съдържа нашите футболни прогнози за Second League (Египет): прогноза за всеки мач, с форма на отборите, преки двубои и статистика за сезона. Текущото класиране е на страницата Класиране Second League.

Досега са изиграни 110 мача от сезон 2026. Second League е едно от най-малко резултатните състезания, които покриваме - 2,3 гола на мач срещу 2,9 във всички първенства. Равенствата са чести: 31% от мачовете са завършили наравно срещу 23% във всички първенства.

Прогнозите ни в категорията Топ прогноза са се оправдали в 60% от 35 оценени прогнози за Second League.

Как да четеш прогнозите

Всеки избор за Second League идва със сигнал за увереност - от Неутрален през Солиден, Добър и Висок до Силен. Силен сигнал означава, че моделът вижда голяма, добре подкрепена разлика във вероятността зад този избор; Неутрален сигнал означава, че мачът е по-близо до хвърляне на монета и прогнозата трябва да се приема с повече предпазливост. Показваме това открито, за да можеш да претеглиш всяка прогноза спрямо собственото си усещане за мача, вместо да вярваш на едно число на тъмно.