
Статистика Second League 2026
Статистика Second League: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 64% | |
| 2 | 11 | 7 | 64% | |
| 3 | 11 | 7 | 64% | |
| 4 | 11 | 7 | 64% | |
| 5 | 11 | 7 | 64% | |
| 6 | 11 | 7 | 64% | |
| 7 | 11 | 6 | 55% | |
| 8 | 11 | 6 | 55% | |
| 9 | 11 | 6 | 55% | |
| 10 | 11 | 5 | 45% | |
| 11 | 11 | 5 | 45% | |
| 12 | 11 | 5 | 45% | |
| 13 | 11 | 5 | 45% | |
| 14 | 11 | 5 | 45% | |
| 15 | 11 | 5 | 45% | |
| 16 | 11 | 4 | 36% | |
| 17 | 11 | 4 | 36% | |
| 18 | 11 | 4 | 36% | |
| 19 | 11 | 3 | 27% | |
| 20 | 11 | 3 | 27% |
Second League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 64% | |
| 2 | 11 | 7 | 64% | |
| 3 | 11 | 6 | 55% | |
| 4 | 11 | 6 | 55% | |
| 5 | 11 | 6 | 55% | |
| 6 | 11 | 5 | 45% | |
| 7 | 11 | 5 | 45% | |
| 8 | 11 | 5 | 45% | |
| 9 | 11 | 5 | 45% | |
| 10 | 11 | 5 | 45% | |
| 11 | 11 | 4 | 36% | |
| 12 | 11 | 4 | 36% | |
| 13 | 11 | 4 | 36% | |
| 14 | 11 | 4 | 36% | |
| 15 | 11 | 4 | 36% | |
| 16 | 11 | 4 | 36% | |
| 17 | 11 | 4 | 36% | |
| 18 | 11 | 4 | 36% | |
| 19 | 11 | 3 | 27% | |
| 20 | 11 | 2 | 18% |
Суха мрежа в Second League
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 55% | 27% | |
| 2 | 11 | 6 | 55% | 27% | |
| 3 | 11 | 5 | 45% | 18% | |
| 4 | 11 | 5 | 45% | 18% | |
| 5 | 11 | 5 | 45% | 27% | |
| 6 | 11 | 4 | 36% | 36% | |
| 7 | 11 | 4 | 36% | 45% | |
| 8 | 11 | 4 | 36% | 18% | |
| 9 | 11 | 4 | 36% | 36% | |
| 10 | 11 | 4 | 36% | 55% | |
| 11 | 11 | 3 | 27% | 64% | |
| 12 | 11 | 3 | 27% | 18% | |
| 13 | 11 | 3 | 27% | 18% | |
| 14 | 11 | 3 | 27% | 45% | |
| 15 | 11 | 3 | 27% | 9% | |
| 16 | 11 | 3 | 27% | 18% | |
| 17 | 11 | 2 | 18% | 27% | |
| 18 | 11 | 2 | 18% | 27% | |
| 19 | 11 | 1 | 9% | 45% | |
| 20 | 11 | 1 | 9% | 64% |
Голове на мач в Second League
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 1,73 | 1,36 | 3,09 | |
| 2 | 11 | 2,00 | 1,09 | 3,09 | |
| 3 | 11 | 1,55 | 1,45 | 3,00 | |
| 4 | 11 | 1,73 | 0,91 | 2,64 | |
| 5 | 11 | 1,64 | 1,00 | 2,64 | |
| 6 | 11 | 1,18 | 1,36 | 2,55 | |
| 7 | 11 | 1,36 | 1,09 | 2,45 | |
| 8 | 11 | 0,73 | 1,73 | 2,45 | |
| 9 | 11 | 1,00 | 1,45 | 2,45 | |
| 10 | 11 | 0,45 | 1,91 | 2,36 | |
| 11 | 11 | 1,36 | 1,00 | 2,36 | |
| 12 | 11 | 1,36 | 0,91 | 2,27 | |
| 13 | 11 | 0,73 | 1,55 | 2,27 | |
| 14 | 11 | 0,82 | 1,36 | 2,18 | |
| 15 | 11 | 1,18 | 0,82 | 2,00 | |
| 16 | 11 | 1,27 | 0,64 | 1,91 | |
| 17 | 11 | 0,64 | 1,18 | 1,82 | |
| 18 | 11 | 0,91 | 0,82 | 1,73 | |
| 19 | 11 | 0,55 | 1,09 | 1,64 | |
| 20 | 11 | 1,09 | 0,55 | 1,64 |
Second League 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 110 мача от сезон 2026 на Second League, средно 2,33 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 49% от тях, а 43% са имали три или повече гола.
La Viena FC играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 18% от тях.
Домакините вкарват 1,28 гола на мач, а гостите - 1,05. Класирането е на страницата Класиране Second League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Second League. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.