Статистика на съдията Alain Sadikovski
Картоните са от 75 мача с официална статистика.
Фауловете са от 75 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 109 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,44 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,64).
Въз основа на 75 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 24%
- Победа на госта 32%
2,88 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Alain Sadikovski
Alain Sadikovski по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigaАвстрия | 74 | 4,66 | 4,36 | 0,30 | 27,0 | 0,19 |
BundesligaАвстрия | 28 | 4,07 | 3,71 | 0,36 | 21,3 | 0,29 |
CupАвстрия | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
Alain Sadikovski по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2,00 | 1,75 | 0,25 | 20,5 | 0,43 |
| 2025 | 18 | 4,50 | 4,10 | 0,40 | 21,9 | 0,44 |
| 2024 | 23 | 5,50 | 5,22 | 0,28 | 21,9 | 0,17 |
| 2023 | 17 | 4,00 | 3,75 | 0,25 | 22,5 | 0,12 |
| 2022 | 13 | 3,22 | 2,89 | 0,33 | 21,9 | 0,23 |
| 2021 | 17 | 4,86 | 4,50 | 0,36 | 28,9 | 0,12 |
| 2020 | 14 | 4,33 | 4,00 | 0,33 | 32,3 | 0,07 |
Alain Sadikovski: съдийски рекорд в числа
Alain Sadikovski е съдия от Австрия с 109 приключили мача в нашите записи, от 29 авг 2020 до 1 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често 2. Liga (74).
В мачовете с официална статистика (75) средно има 4,44 картона на мач: 4,12 жълти и 0,32 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,64. В тези мачове домакините получават 1,99 жълти картона на мач, а гостите - 2,13. Средно има 24,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 23 в 109 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,88 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


