Статистика на съдията Atsushi Kamimura
Картоните са от 23 мача с официална статистика.
Фауловете са от 23 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 103 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,26 картона на мач, с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (2,70).
Въз основа на 23 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 26%
- Победа на госта 35%
2,62 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Atsushi Kamimura
Atsushi Kamimura по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J2 LeagueЯпония | 74 | - | - | - | - | 0,14 |
J1 LeagueЯпония | 23 | 3,26 | 3,04 | 0,22 | 23,8 | 0,26 |
J-League CupЯпония | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Emperor CupЯпония | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Atsushi Kamimura по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 4 | 3,00 | 2,75 | 0,25 | 19,5 | 0,50 |
| 2026 | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 11,5 | 0,50 |
| 2025 | 10 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2024 | 26 | 3,59 | 3,35 | 0,24 | 26,2 | 0,23 |
| 2023 | 24 | - | - | - | - | 0,17 |
| 2022 | 26 | - | - | - | - | 0,12 |
| 2021 | 11 | - | - | - | - | 0,18 |
Atsushi Kamimura: съдийски рекорд в числа
Atsushi Kamimura е съдия от Япония с 103 приключили мача в нашите записи, от 14 мар 2021 до 24 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често J2 League (74).
В мачовете с официална статистика (23) средно има 3,26 картона на мач: 3,04 жълти и 0,22 червени. Това е с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,70. В тези мачове домакините получават 1,78 жълти картона на мач, а гостите - 1,26. Средно има 23,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 18 в 103 мача с пълен списък със събития, 0,17 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,62 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



