Статистика на съдията Ben Toner
Картоните са от 187 мача с официална статистика.
Фауловете са от 187 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 194 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,99 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,78).
Въз основа на 187 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 22%
- Победа на госта 37%
2,51 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ben Toner
Ben Toner по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
League OneАнглия | 76 | 3,97 | 3,87 | 0,11 | 25,3 | 0,20 |
League TwoАнглия | 56 | 4,13 | 3,93 | 0,20 | 25,3 | 0,16 |
ChampionshipАнглия | 42 | 4,40 | 4,26 | 0,14 | 24,9 | 0,19 |
FA CupАнглия | 11 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 19,8 | 1,18 |
League CupАнглия | 9 | 2,44 | 2,44 | 0,00 | 21,3 | 0,00 |
Ben Toner по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 31,0 | 0,00 |
| 2025 | 27 | 4,07 | 3,89 | 0,19 | 25,1 | 0,11 |
| 2024 | 41 | 4,73 | 4,56 | 0,17 | 25,8 | 0,24 |
| 2023 | 33 | 4,91 | 4,84 | 0,06 | 24,3 | 0,27 |
| 2022 | 32 | 3,58 | 3,45 | 0,13 | 22,8 | 0,22 |
| 2021 | 27 | 3,15 | 3,00 | 0,15 | 23,5 | 0,00 |
| 2020 | 29 | 3,04 | 2,96 | 0,07 | 27,3 | 0,55 |
| 2018 | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Ben Toner обяснена
Ben Toner е съдия от Англия с 194 приключили мача в нашите записи, от 11 ное 2018 до 29 авг 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често League One (76).
В мачовете с официална статистика (187) средно има 3,99 картона на мач: 3,86 жълти и 0,13 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,78. В тези мачове домакините получават 1,83 жълти картона на мач, а гостите - 2,02. Средно има 24,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 45 в 194 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,51 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




