Статистика на съдията Sam Purkiss
Картоните са от 128 мача с официална статистика.
Фауловете са от 128 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 138 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,01 картона на мач, с 0,26 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,75).
Въз основа на 128 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 28%
- Победа на госта 29%
2,62 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Sam Purkiss
Sam Purkiss по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
League OneАнглия | 68 | 3,96 | 3,65 | 0,31 | 23,3 | 0,26 |
League TwoАнглия | 54 | 4,06 | 3,81 | 0,24 | 21,7 | 0,20 |
FA CupАнглия | 10 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 16,0 | 0,20 |
League CupАнглия | 4 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 25,0 | 0,50 |
National LeagueАнглия | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Sam Purkiss по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 | 4,56 | 4,28 | 0,28 | 22,8 | 0,45 |
| 2023 | 30 | 4,83 | 4,45 | 0,38 | 20,8 | 0,20 |
| 2022 | 26 | 4,21 | 3,92 | 0,29 | 22,4 | 0,15 |
| 2021 | 29 | 3,72 | 3,59 | 0,14 | 22,6 | 0,24 |
| 2020 | 29 | 2,93 | 2,68 | 0,25 | 24,4 | 0,28 |
| 2019 | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Sam Purkiss: съдийски рекорд в числа
Sam Purkiss е съдия от Англия с 138 приключили мача в нашите записи, от 10 ное 2018 до 3 май 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често League One (68).
В мачовете с официална статистика (128) средно има 4,01 картона на мач: 3,74 жълти и 0,27 червени. Това е с 0,26 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,75. В тези мачове домакините получават 1,59 жълти картона на мач, а гостите - 2,15. Средно има 22,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 138 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,62 гола на мач. През 2024 Sam Purkiss има 20 приключили мача, с 4,56 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




