Статистика на съдията Bram Van Driessche
Картоните са от 145 мача с официална статистика.
Фауловете са от 145 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 181 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,75 картона на мач, с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,18).
Въз основа на 145 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 25%
- Победа на госта 32%
2,81 гола на мач
Предстоящи мачове с Bram Van Driessche
Последни мачове, ръководени от Bram Van Driessche
Bram Van Driessche по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jupiler Pro LeagueБелгия | 146 | 4,71 | 4,51 | 0,20 | 23,0 | 0,35 |
UEFA Europa Conference League | 10 | 4,00 | 3,67 | 0,33 | 19,3 | 0,10 |
CupБелгия | 9 | - | - | - | - | 0,00 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 8 | 6,50 | 6,00 | 0,50 | 21,3 | 0,00 |
UEFA Europa League | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 26,0 | 0,33 |
UEFA Champions League | 2 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 17,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
Super CupБелгия | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
UEFA Nations League | 1 | 6,00 | 5,00 | 1,00 | 31,0 | 0,00 |
Bram Van Driessche по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5,17 | 4,83 | 0,33 | 25,8 | 0,50 |
| 2025 | 27 | 3,84 | 3,60 | 0,24 | 21,0 | 0,33 |
| 2024 | 26 | 4,52 | 4,39 | 0,13 | 23,1 | 0,35 |
| 2023 | 33 | 4,79 | 4,57 | 0,21 | 21,6 | 0,15 |
| 2022 | 32 | 4,96 | 4,77 | 0,19 | 23,8 | 0,25 |
| 2021 | 28 | 5,83 | 5,48 | 0,35 | 24,0 | 0,25 |
| 2020 | 28 | 4,36 | 4,29 | 0,07 | 23,8 | 0,46 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Bram Van Driessche: съдийски рекорд в числа
Bram Van Driessche е съдия от Белгия с 181 приключили мача в нашите записи, от 11 юли 2019 до 4 ное 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Jupiler Pro League (146).
В мачовете с официална статистика (145) средно има 4,75 картона на мач: 4,54 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,18. В тези мачове домакините получават 1,99 жълти картона на мач, а гостите - 2,54. Средно има 22,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 54 в 181 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,81 гола на мач. През 2026 Bram Van Driessche има 6 приключили мача, с 5,17 картона на мач. Следващият назначен мач е Union St. Gilloise - Genk на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








