Статистика на съдията Nathan Verboomen
Картоните са от 143 мача с официална статистика.
Фауловете са от 143 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 169 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,56 картона на мач, с 0,43 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,13).
Въз основа на 143 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 26%
- Победа на госта 28%
2,71 гола на мач
Предстоящи мачове с Nathan Verboomen
Последни мачове, ръководени от Nathan Verboomen
Nathan Verboomen по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jupiler Pro LeagueБелгия | 138 | 4,59 | 4,27 | 0,32 | 23,0 | 0,24 |
UEFA Europa Conference League | 10 | 4,67 | 4,50 | 0,17 | 22,8 | 0,10 |
CupБелгия | 8 | - | - | - | - | 0,00 |
J1 LeagueЯпония | 4 | 3,25 | 3,25 | 0,00 | 17,3 | 0,00 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 26,0 | 0,67 |
UEFA Champions League | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
Super League 1Гърция | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 27,0 | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 24,0 | 1,00 |
Nathan Verboomen по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 3,50 | 2,88 | 0,63 | 22,1 | 0,25 |
| 2025 | 28 | 4,23 | 4,04 | 0,19 | 22,1 | 0,18 |
| 2024 | 27 | 5,09 | 4,83 | 0,26 | 20,7 | 0,33 |
| 2023 | 27 | 4,17 | 4,00 | 0,17 | 22,3 | 0,11 |
| 2022 | 28 | 4,68 | 4,28 | 0,40 | 25,2 | 0,18 |
| 2021 | 26 | 4,91 | 4,55 | 0,36 | 24,6 | 0,20 |
| 2020 | 25 | 4,80 | 4,47 | 0,33 | 22,6 | 0,36 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Nathan Verboomen обяснена
Nathan Verboomen е съдия от Белгия с 170 приключили мача в нашите записи, от 11 юли 2019 до 25 окт 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Jupiler Pro League (138).
В мачовете с официална статистика (143) средно има 4,56 картона на мач: 4,26 жълти и 0,30 червени. Това е с 0,43 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,13. В тези мачове домакините получават 2,07 жълти картона на мач, а гостите - 2,19. Средно има 22,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 38 в 169 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,71 гола на мач. През 2026 Nathan Verboomen има 8 приключили мача, с 3,50 картона на мач. Следващият назначен мач е Antwerp - Lommel United на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









