Статистика на съдията Calum Scott
Картоните са от 33 мача с официална статистика.
Фауловете са от 33 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 177 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,58 картона на мач, с 0,48 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,06).
Въз основа на 33 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 30%
- Победа на госта 33%
2,86 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Calum Scott
Calum Scott по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 46 | - | - | - | - | 0,17 |
PremiershipШотландия | 33 | 3,58 | 3,36 | 0,21 | 21,3 | 0,33 |
League OneШотландия | 32 | - | - | - | - | 0,41 |
League TwoШотландия | 30 | - | - | - | - | 0,27 |
League CupШотландия | 17 | - | - | - | - | 0,41 |
Challenge CupШотландия | 10 | - | - | - | - | 0,40 |
FA CupШотландия | 9 | - | - | - | - | 1,11 |
Calum Scott по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 17,5 | 0,14 |
| 2025 | 28 | 4,36 | 4,07 | 0,29 | 24,1 | 0,32 |
| 2024 | 36 | 2,92 | 2,92 | 0,00 | 18,6 | 0,33 |
| 2023 | 28 | 3,20 | 2,80 | 0,40 | 21,2 | 0,32 |
| 2022 | 38 | - | - | - | - | 0,32 |
| 2021 | 26 | - | - | - | - | 0,23 |
| 2020 | 13 | - | - | - | - | 0,85 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Статистиката на съдията Calum Scott обяснена
Calum Scott е съдия от Шотландия с 177 приключили мача в нашите записи, от 6 авг 2019 до 24 окт 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Championship (46).
В мачовете с официална статистика (33) средно има 3,58 картона на мач: 3,36 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,48 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,06. В тези мачове домакините получават 1,52 жълти картона на мач, а гостите - 1,85. Средно има 21,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 61 в 177 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 30% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,86 гола на мач. Следващият назначен мач е Raith Rovers - Dunfermline на 6 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






