Статистика на съдията Chris Graham
Картоните са от 39 мача с официална статистика.
Фауловете са от 39 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 169 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,90 картона на мач, с 0,92 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,98).
Въз основа на 39 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 28%
- Победа на госта 28%
2,68 гола на мач
Предстоящи мачове с Chris Graham
Последни мачове, ръководени от Chris Graham
Chris Graham по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 52 | - | - | - | - | 0,23 |
PremiershipШотландия | 40 | 4,90 | 4,72 | 0,18 | 26,4 | 0,15 |
League OneШотландия | 28 | - | - | - | - | 0,18 |
League TwoШотландия | 16 | - | - | - | - | 0,31 |
League CupШотландия | 14 | - | - | - | - | 0,29 |
Challenge CupШотландия | 10 | - | - | - | - | 0,10 |
FA CupШотландия | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
Chris Graham по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 27,0 | 0,00 |
| 2025 | 20 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 24,0 | 0,30 |
| 2024 | 34 | 4,85 | 4,62 | 0,23 | 26,5 | 0,21 |
| 2023 | 29 | 5,82 | 5,73 | 0,09 | 26,3 | 0,17 |
| 2022 | 30 | 5,00 | 4,63 | 0,38 | 26,8 | 0,23 |
| 2021 | 29 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 31,0 | 0,21 |
| 2020 | 21 | - | - | - | - | 0,19 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Chris Graham обяснена
Chris Graham е съдия от Шотландия с 169 приключили мача в нашите записи, от 13 авг 2019 до 17 окт 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Championship (52).
В мачовете с официална статистика (39) средно има 4,90 картона на мач: 4,72 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,92 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,98. В тези мачове домакините получават 2,05 жълти картона на мач, а гостите - 2,67. Средно има 26,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 35 в 169 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,68 гола на мач. Следващият назначен мач е Arbroath - Ayr Utd на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






