Статистика на съдията Craig Napier
Картоните са от 40 мача с официална статистика.
Фауловете са от 40 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 150 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,95 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,96).
Въз основа на 40 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 28%
- Победа на госта 27%
2,91 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Craig Napier
Craig Napier по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 44 | - | - | - | - | 0,20 |
PremiershipШотландия | 40 | 3,95 | 3,65 | 0,30 | 25,3 | 0,23 |
League OneШотландия | 28 | - | - | - | - | 0,32 |
League CupШотландия | 19 | - | - | - | - | 0,53 |
Challenge CupШотландия | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
FA CupШотландия | 6 | - | - | - | - | 0,17 |
League TwoШотландия | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Craig Napier по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 22,0 | 0,47 |
| 2023 | 33 | 3,00 | 2,83 | 0,17 | 21,2 | 0,27 |
| 2022 | 37 | 4,17 | 3,67 | 0,50 | 24,6 | 0,16 |
| 2021 | 32 | 4,60 | 4,30 | 0,30 | 28,8 | 0,19 |
| 2020 | 29 | 3,80 | 3,60 | 0,20 | 25,7 | 0,38 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Craig Napier: съдийски рекорд в числа
Craig Napier е съдия от Шотландия с 150 приключили мача в нашите записи, от 13 авг 2019 до 18 яну 2025. Те обхващат 7 състезания, най-често Championship (44).
В мачовете с официална статистика (40) средно има 3,95 картона на мач: 3,65 жълти и 0,30 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,96. В тези мачове домакините получават 1,90 жълти картона на мач, а гостите - 1,75. Средно има 25,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 40 в 150 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,91 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






