Статистика на съдията Daichi Shiino
Картоните са от 11 мача с официална статистика.
Фауловете са от 11 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 47 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,91 картона на мач, с 0,29 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (2,62).
Въз основа на 11 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 26%
- Равен 25%
- Победа на госта 49%
2,64 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Daichi Shiino
Daichi Shiino по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J2 LeagueЯпония | 15 | - | - | - | - | 0,07 |
J3 LeagueЯпония | 15 | - | - | - | - | 0,33 |
J1 LeagueЯпония | 11 | 2,91 | 2,82 | 0,09 | 24,4 | 0,18 |
Emperor CupЯпония | 4 | - | - | - | - | 0,25 |
J-League CupЯпония | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Tournoi Maurice Revello | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Daichi Shiino по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
| 2026 | 11 | 2,89 | 2,89 | 0,00 | 24,9 | 0,27 |
| 2025 | 17 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 18,0 | 0,12 |
| 2024 | 18 | - | - | - | - | 0,33 |
Daichi Shiino: съдийски рекорд в числа
Daichi Shiino е съдия от Япония с 47 приключили мача в нашите записи, от 16 мар 2024 до 15 авг 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често J2 League (15).
В мачовете с официална статистика (11) средно има 2,91 картона на мач: 2,82 жълти и 0,09 червени. Това е с 0,29 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,62. В тези мачове домакините получават 1,18 жълти картона на мач, а гостите - 1,64. Средно има 24,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 11 в 47 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 26% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 49%, при 2,64 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





