Статистика на съдията Dalibor Cerny
Картоните са от 81 мача с официална статистика.
Фауловете са от 81 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 191 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,31 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,27).
Въз основа на 81 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 36%
- Равен 27%
- Победа на госта 37%
2,62 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Dalibor Cerny
Dalibor Cerny по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Czech LigaЧехия | 128 | 4,31 | 4,10 | 0,21 | 23,7 | 0,23 |
FNLЧехия | 43 | - | - | - | - | 0,23 |
CupЧехия | 12 | - | - | - | - | 0,17 |
UEFA Europa Conference League | 7 | 4,25 | 3,75 | 0,50 | 21,8 | 0,43 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Dalibor Cerny по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 4,33 | 3,83 | 0,50 | 28,0 | 0,40 |
| 2025 | 38 | 4,04 | 3,76 | 0,28 | 26,4 | 0,21 |
| 2024 | 34 | 4,58 | 4,33 | 0,25 | 21,7 | 0,32 |
| 2023 | 32 | 4,63 | 4,53 | 0,11 | 21,5 | 0,19 |
| 2022 | 32 | 3,80 | 3,80 | 0,00 | 21,4 | 0,09 |
| 2021 | 34 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 23,0 | 0,12 |
| 2020 | 11 | - | - | - | - | 0,73 |
Статистиката на съдията Dalibor Cerny обяснена
Dalibor Cerny е съдия от Чехия с 191 приключили мача в нашите записи, от 22 авг 2020 до 18 окт 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Czech Liga (128).
В мачовете с официална статистика (81) средно има 4,31 картона на мач: 4,09 жълти и 0,22 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,27. В тези мачове домакините получават 2,06 жълти картона на мач, а гостите - 2,02. Средно има 23,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 44 в 191 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 36% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,62 гола на мач. През 2026 Dalibor Cerny има 10 приключили мача, с 4,33 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




