Статистика на съдията David Smajc
Картоните са от 14 мача с официална статистика.
Фауловете са от 14 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 132 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,86 картона на мач, с 0,43 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,43).
Въз основа на 14 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 27%
- Победа на госта 34%
2,52 гола на мач
Последни мачове, ръководени от David Smajc
David Smajc по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. SNLСловения | 102 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 24,5 | 0,25 |
UEFA Europa Conference League | 11 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 25,3 | 0,36 |
2. SNLСловения | 10 | - | - | - | - | 0,30 |
CupСловения | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
UEFA Champions League | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 18,0 | 0,67 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 16,0 | 1,00 |
UEFA Nations League | 1 | 11,00 | 11,00 | 0,00 | 31,0 | 0,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
David Smajc по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2026 | 7 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 29,0 | 0,29 |
| 2025 | 17 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 24,0 | 0,12 |
| 2024 | 23 | 9,00 | 9,00 | 0,00 | 29,0 | 0,39 |
| 2023 | 24 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,8 | 0,33 |
| 2022 | 20 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 26,0 | 0,25 |
| 2021 | 18 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 24,0 | 0,28 |
| 2020 | 22 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 25,0 | 0,27 |
Статистиката на съдията David Smajc обяснена
David Smajc е съдия от Словения с 132 приключили мача в нашите записи, от 29 авг 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често 1. SNL (102).
В мачовете с официална статистика (14) средно има 4,86 картона на мач: 4,86 жълти и 0,00 червени. Това е с 0,43 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,43. В тези мачове домакините получават 2,43 жълти картона на мач, а гостите - 2,43. Средно има 24,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 37 в 132 мача с пълен списък със събития, 0,28 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,52 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







