Статистика на съдията Rade Obrenovič
Картоните са от 69 мача с официална статистика.
Фауловете са от 69 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 178 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,29 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,39).
Въз основа на 69 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 22%
- Победа на госта 39%
2,72 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Rade Obrenovič
Rade Obrenovič по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. SNLСловения | 96 | 3,00 | 2,80 | 0,20 | 18,6 | 0,20 |
UEFA Champions League | 16 | 5,00 | 4,79 | 0,21 | 21,3 | 0,06 |
UEFA Europa League | 15 | 3,75 | 3,58 | 0,17 | 22,4 | 0,27 |
UEFA Europa Conference League | 11 | 5,38 | 5,25 | 0,13 | 23,6 | 0,18 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 7 | 4,14 | 4,00 | 0,14 | 22,0 | 0,43 |
Super League 1Гърция | 6 | 3,33 | 3,17 | 0,17 | 28,3 | 0,17 |
UEFA Nations League | 6 | 5,17 | 4,83 | 0,33 | 24,2 | 0,33 |
World Cup - Qualification Europe | 5 | 4,80 | 4,60 | 0,20 | 22,0 | 0,60 |
CupСловения | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DivisionКипър | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
2. SNLСловения | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Euro Championship - Qualification | 2 | 3,50 | 3,00 | 0,50 | 22,5 | 0,00 |
Friendlies | 2 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 28,5 | 0,00 |
CupКипър | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
King's CupСаудитска Арабия | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Rade Obrenovič по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 3,67 | 3,33 | 0,33 | 24,2 | 0,09 |
| 2025 | 28 | 4,07 | 3,87 | 0,20 | 24,7 | 0,18 |
| 2024 | 34 | 4,67 | 4,56 | 0,11 | 23,9 | 0,32 |
| 2023 | 30 | 4,00 | 3,82 | 0,18 | 21,7 | 0,23 |
| 2022 | 27 | 4,91 | 4,64 | 0,27 | 22,2 | 0,26 |
| 2021 | 24 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 15,0 | 0,04 |
| 2020 | 21 | 6,67 | 6,33 | 0,33 | 25,3 | 0,24 |
| 2019 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 12,0 | 0,00 |
| 2018 | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Rade Obrenovič обяснена
Rade Obrenovič е съдия от Словения с 178 приключили мача в нашите записи, от 11 юли 2018 до 1 ное 2026. Те обхващат 16 състезания, най-често 1. SNL (96).
В мачовете с официална статистика (69) средно има 4,29 картона на мач: 4,10 жълти и 0,19 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,39. В тези мачове домакините получават 2,04 жълти картона на мач, а гостите - 2,06. Средно има 22,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 37 в 178 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 39%, при 2,72 гола на мач. През 2026 Rade Obrenovič има 11 приключили мача, с 3,67 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.















