Статистика на съдията Slavko Vincic
Картоните са от 127 мача с официална статистика.
Фауловете са от 127 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 209 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,28 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,22).
Въз основа на 127 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 28%
- Победа на госта 30%
2,55 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Slavko Vincic
Slavko Vincic по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. SNLСловения | 78 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 26,6 | 0,26 |
UEFA Champions League | 57 | 4,04 | 3,89 | 0,14 | 24,7 | 0,09 |
UEFA Europa League | 13 | 4,00 | 3,92 | 0,08 | 26,9 | 0,23 |
UEFA Nations League | 10 | 4,20 | 4,20 | 0,00 | 27,4 | 0,20 |
Euro Championship | 9 | 3,44 | 3,44 | 0,00 | 26,3 | 0,11 |
World Cup - Qualification Europe | 9 | 3,67 | 3,56 | 0,11 | 23,8 | 0,44 |
World Cup | 6 | 3,67 | 3,33 | 0,33 | 28,3 | 0,17 |
CupСловения | 5 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 4 | 4,00 | 3,75 | 0,25 | 22,3 | 0,00 |
Super League 1Гърция | 4 | 7,00 | 6,50 | 0,50 | 33,3 | 0,25 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 3 | 6,50 | 6,50 | 0,00 | 31,5 | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 3 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 29,3 | 0,67 |
FIFA Club World Cup | 2 | 11,00 | 10,00 | 1,00 | 37,5 | 0,50 |
2. SNLСловения | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
CupГърция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
King's CupСаудитска Арабия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Premier LeagueЕгипет | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Süper LigТурция | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 35,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Intercontinental Play-offs | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 29,0 | 0,00 |
Slavko Vincic по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,50 | 3,00 | 0,50 | 29,3 | 0,00 |
| 2025 | 23 | 4,62 | 4,15 | 0,46 | 26,2 | 0,35 |
| 2024 | 38 | 4,52 | 4,44 | 0,07 | 27,1 | 0,24 |
| 2023 | 26 | 4,31 | 4,25 | 0,06 | 23,3 | 0,08 |
| 2022 | 32 | 4,41 | 4,35 | 0,06 | 25,1 | 0,22 |
| 2021 | 30 | 4,50 | 4,33 | 0,17 | 27,3 | 0,07 |
| 2020 | 36 | 3,33 | 3,28 | 0,06 | 25,6 | 0,22 |
| 2019 | 6 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 25,5 | 0,17 |
| 2018 | 11 | 5,00 | 4,82 | 0,18 | 28,9 | 0,27 |
| 2017 | 3 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 24,7 | 0,00 |
Slavko Vincic: съдийски рекорд в числа
Slavko Vincic е съдия от Словения с 209 приключили мача в нашите записи, от 6 сеп 2016 до 19 юли 2026. Те обхващат 19 състезания, най-често 1. SNL (78).
В мачовете с официална статистика (127) средно има 4,28 картона на мач: 4,14 жълти и 0,13 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,22. В тези мачове домакините получават 1,91 жълти картона на мач, а гостите - 2,24. Средно има 26,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 40 в 209 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,55 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


















