Статистика на съдията Flavio Dinis Lima
Картоните са от 27 мача с официална статистика.
Фауловете са от 27 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 78 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,89 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,65).
Въз основа на 27 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 24%
- Победа на госта 31%
2,50 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Flavio Dinis Lima
Flavio Dinis Lima по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda LigaПортугалия | 60 | 5,89 | 5,44 | 0,44 | 28,6 | 0,28 |
Liga 3Португалия | 15 | - | - | - | - | 0,27 |
Taça de PortugalПортугалия | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Taça da LigaПортугалия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Flavio Dinis Lima по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2025 | 9 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 25,5 | 0,11 |
| 2024 | 12 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 34,0 | 0,42 |
| 2023 | 14 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2022 | 14 | 5,00 | 4,60 | 0,40 | 27,2 | 0,07 |
| 2021 | 15 | 6,73 | 6,18 | 0,55 | 27,6 | 0,47 |
| 2020 | 13 | 5,57 | 5,29 | 0,29 | 30,6 | 0,23 |
Flavio Dinis Lima: съдийски рекорд в числа
Flavio Dinis Lima е съдия от Португалия с 78 приключили мача в нашите записи, от 19 сеп 2020 до 8 авг 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Segunda Liga (60).
В мачовете с официална статистика (27) средно има 5,89 картона на мач: 5,44 жълти и 0,44 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,65. В тези мачове домакините получават 2,63 жълти картона на мач, а гостите - 2,81. Средно има 28,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 22 в 78 мача с пълен списък със събития, 0,28 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,50 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



