Статистика на съдията Marcos Brazão
Картоните са от 31 мача с официална статистика.
Фауловете са от 31 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 77 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,77 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,65).
Въз основа на 31 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 26%
- Победа на госта 35%
2,29 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Marcos Brazão
Marcos Brazão по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda LigaПортугалия | 62 | 5,77 | 5,52 | 0,26 | 32,9 | 0,15 |
Liga 3Португалия | 12 | - | - | - | - | 0,17 |
Taça da LigaПортугалия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Taça de PortugalПортугалия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Marcos Brazão по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 25,0 | 0,18 |
| 2024 | 11 | 8,00 | 6,00 | 2,00 | 27,0 | 0,09 |
| 2023 | 12 | - | - | - | - | 0,17 |
| 2022 | 15 | 7,00 | 6,75 | 0,25 | 30,8 | 0,27 |
| 2021 | 15 | 5,73 | 5,55 | 0,18 | 32,2 | 0,07 |
| 2020 | 13 | 5,31 | 5,15 | 0,15 | 35,9 | 0,08 |
Статистиката на съдията Marcos Brazão обяснена
Marcos Brazão е съдия от Португалия с 77 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 20 апр 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Segunda Liga (62).
В мачовете с официална статистика (31) средно има 5,77 картона на мач: 5,52 жълти и 0,26 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,65. В тези мачове домакините получават 2,65 жълти картона на мач, а гостите - 2,87. Средно има 32,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 11 в 77 мача с пълен списък със събития, 0,14 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,29 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



