Статистика на съдията Francois Letexier
Картоните са от 221 мача с официална статистика.
Фауловете са от 221 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 226 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,27 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,04).
Въз основа на 220 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 23%
- Победа на госта 33%
2,91 гола на мач
Francois Letexier по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Франция | 109 | 4,44 | 4,18 | 0,26 | 23,6 | 0,32 |
UEFA Champions League | 37 | 3,86 | 3,64 | 0,22 | 20,4 | 0,46 |
UEFA Europa League | 21 | 4,11 | 3,79 | 0,32 | 24,6 | 0,38 |
Coupe de FranceФранция | 15 | 3,36 | 3,29 | 0,07 | 23,3 | 0,53 |
UEFA Nations League | 10 | 5,50 | 5,20 | 0,30 | 26,8 | 0,10 |
World Cup - Qualification Europe | 7 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 21,6 | 0,29 |
Euro Championship | 6 | 2,83 | 2,83 | 0,00 | 21,8 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 4 | 5,00 | 4,50 | 0,50 | 21,0 | 0,00 |
Ligue 2Франция | 4 | 5,50 | 4,50 | 1,00 | 23,8 | 0,25 |
FIFA Club World Cup | 3 | 6,33 | 6,00 | 0,33 | 23,0 | 0,00 |
World Cup | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 24,3 | 0,33 |
UEFA Europa Conference League | 2 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
Presidents CupОбединени арабски емирства | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 27,0 | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 18,0 | 2,00 |
Super League 1Гърция | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 26,0 | 1,00 |
UEFA Super Cup | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
Francois Letexier по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 4,21 | 3,93 | 0,29 | 22,4 | 0,21 |
| 2025 | 35 | 4,41 | 4,18 | 0,24 | 22,6 | 0,40 |
| 2024 | 36 | 4,11 | 3,86 | 0,26 | 20,7 | 0,28 |
| 2023 | 35 | 4,11 | 3,97 | 0,14 | 21,9 | 0,14 |
| 2022 | 36 | 4,29 | 4,03 | 0,26 | 23,4 | 0,25 |
| 2021 | 28 | 4,71 | 4,36 | 0,36 | 23,2 | 0,57 |
| 2020 | 29 | 4,07 | 3,86 | 0,21 | 26,7 | 0,41 |
| 2019 | 7 | 4,00 | 3,67 | 0,33 | 28,3 | 0,43 |
| 2018 | 6 | 4,33 | 4,17 | 0,17 | 26,2 | 0,67 |
Статистиката на съдията Francois Letexier обяснена
Francois Letexier е съдия от Франция с 226 приключили мача в нашите записи, от 31 юли 2018 до 3 ное 2026. Те обхващат 17 състезания, най-често Ligue 1 (109).
В мачовете с официална статистика (221) средно има 4,27 картона на мач: 4,02 жълти и 0,24 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,04. В тези мачове домакините получават 1,87 жълти картона на мач, а гостите - 2,15. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 76 в 226 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,91 гола на мач. През 2026 Francois Letexier има 14 приключили мача, с 4,21 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.
















