Статистика на съдията Jeremy Stinat
Картоните са от 145 мача с официална статистика.
Фауловете са от 145 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 149 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,96 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,91).
Въз основа на 145 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 23%
- Победа на госта 36%
2,82 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jeremy Stinat
Jeremy Stinat по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Франция | 112 | 4,08 | 3,87 | 0,21 | 24,6 | 0,31 |
Ligue 2Франция | 19 | 4,00 | 3,79 | 0,21 | 23,3 | 0,11 |
Coupe de FranceФранция | 18 | 2,93 | 2,64 | 0,29 | 21,1 | 0,44 |
Jeremy Stinat по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 3,43 | 3,29 | 0,14 | 24,3 | 0,14 |
| 2025 | 19 | 4,53 | 4,05 | 0,47 | 22,7 | 0,16 |
| 2024 | 23 | 4,04 | 3,91 | 0,13 | 22,0 | 0,26 |
| 2023 | 21 | 3,29 | 3,10 | 0,19 | 22,5 | 0,33 |
| 2022 | 29 | 3,66 | 3,45 | 0,21 | 26,3 | 0,28 |
| 2021 | 26 | 4,12 | 3,88 | 0,24 | 24,5 | 0,31 |
| 2020 | 20 | 4,65 | 4,50 | 0,15 | 25,6 | 0,45 |
| 2019 | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
| 2018 | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 29,0 | 1,00 |
Статистиката на съдията Jeremy Stinat обяснена
Jeremy Stinat е съдия от Франция с 149 приключили мача в нашите записи, от 4 яну 2019 до 1 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Ligue 1 (112).
В мачовете с официална статистика (145) средно има 3,96 картона на мач: 3,74 жълти и 0,22 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,91. В тези мачове домакините получават 1,74 жълти картона на мач, а гостите - 2,00. Средно има 24,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 45 в 149 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,82 гола на мач. През 2026 Jeremy Stinat има 7 приключили мача, с 3,43 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


