Статистика на съдията Jeremie Pignard
Картоните са от 153 мача с официална статистика.
Фауловете са от 153 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 162 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,41 картона на мач, с 0,49 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,92).
Въз основа на 152 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 30%
- Победа на госта 29%
2,86 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jeremie Pignard
Jeremie Pignard по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Франция | 113 | 4,58 | 4,27 | 0,30 | 22,9 | 0,35 |
Coupe de FranceФранция | 18 | 2,88 | 2,81 | 0,06 | 19,8 | 1,39 |
UEFA Europa Conference League | 13 | 4,33 | 4,11 | 0,22 | 19,6 | 0,23 |
Ligue 2Франция | 8 | 4,29 | 4,00 | 0,29 | 23,0 | 0,38 |
UEFA Champions League | 3 | 9,00 | 9,00 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
UEFA Nations League | 3 | 5,33 | 5,33 | 0,00 | 25,0 | 0,67 |
Friendlies | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 24,0 | 0,00 |
Primeira LigaПортугалия | 1 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 28,0 | 0,00 |
Trophée des ChampionsФранция | 1 | 6,00 | 4,00 | 2,00 | 19,0 | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 27,0 | 1,00 |
Jeremie Pignard по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 4,18 | 3,82 | 0,36 | 21,8 | 0,64 |
| 2025 | 24 | 4,43 | 4,09 | 0,35 | 21,5 | 0,29 |
| 2024 | 26 | 4,52 | 4,28 | 0,24 | 21,2 | 0,35 |
| 2023 | 24 | 4,00 | 3,83 | 0,17 | 23,4 | 0,29 |
| 2022 | 27 | 4,28 | 4,00 | 0,28 | 22,0 | 0,56 |
| 2021 | 25 | 5,22 | 4,83 | 0,39 | 24,0 | 0,08 |
| 2020 | 23 | 4,22 | 4,00 | 0,22 | 22,8 | 1,13 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Jeremie Pignard: съдийски рекорд в числа
Jeremie Pignard е съдия от Франция с 162 приключили мача в нашите записи, от 17 ное 2019 до 2 ное 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Ligue 1 (113).
В мачовете с официална статистика (153) средно има 4,42 картона на мач: 4,14 жълти и 0,28 червени. Това е с 0,49 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,92. В тези мачове домакините получават 1,97 жълти картона на мач, а гостите - 2,18. Средно има 22,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 74 в 162 мача с пълен списък със събития, 0,46 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 30% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,86 гола на мач. През 2026 Jeremie Pignard има 11 приключили мача, с 4,18 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









