Статистика на съдията Idan Layba
Картоните са от 20 мача с официална статистика.
Фауловете са от 20 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 135 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,80 картона на мач, с 1,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,06).
Въз основа на 20 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 25%
- Победа на госта 34%
2,47 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Idan Layba
Idan Layba по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligat Ha'alИзраел | 89 | 3,80 | 3,55 | 0,25 | 23,1 | 0,26 |
Liga LeumitИзраел | 23 | - | - | - | - | 0,09 |
State CupИзраел | 12 | - | - | - | - | 0,08 |
Toto Cup Ligat AlИзраел | 11 | - | - | - | - | 0,27 |
Idan Layba по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 | 4,50 | 4,25 | 0,25 | 26,5 | 0,47 |
| 2024 | 23 | 3,60 | 3,20 | 0,40 | 26,0 | 0,26 |
| 2023 | 23 | 3,20 | 3,20 | 0,00 | 15,8 | 0,39 |
| 2022 | 25 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 16,0 | 0,12 |
| 2021 | 26 | - | - | - | - | 0,12 |
| 2020 | 23 | - | - | - | - | 0,04 |
Статистиката на съдията Idan Layba обяснена
Idan Layba е съдия от Израел с 135 приключили мача в нашите записи, от 11 авг 2020 до 23 май 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Ligat Ha'al (89).
В мачовете с официална статистика (20) средно има 3,80 картона на мач: 3,55 жълти и 0,25 червени. Това е с 1,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,06. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 2,00. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 135 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,47 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



