Статистика на съдията Ingmar Oostrom
Картоните са от 151 мача с официална статистика.
Фауловете са от 151 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 158 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,26 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,23).
Въз основа на 151 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 21%
- Победа на госта 34%
2,91 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ingmar Oostrom
Ingmar Oostrom по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 84 | 3,23 | 3,16 | 0,07 | 23,6 | 0,18 |
EredivisieНидерландия | 60 | 3,23 | 3,12 | 0,12 | 22,5 | 0,22 |
KNVB BekerНидерландия | 12 | 3,75 | 3,50 | 0,25 | 21,9 | 0,17 |
Tweede DivisieНидерландия | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Ingmar Oostrom по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 27,9 | 0,25 |
| 2025 | 28 | 2,74 | 2,67 | 0,07 | 22,9 | 0,18 |
| 2024 | 27 | 3,81 | 3,62 | 0,19 | 24,0 | 0,26 |
| 2023 | 24 | 3,46 | 3,38 | 0,08 | 21,1 | 0,17 |
| 2022 | 25 | 3,78 | 3,70 | 0,09 | 22,3 | 0,20 |
| 2021 | 24 | 2,50 | 2,45 | 0,05 | 23,1 | 0,21 |
| 2020 | 22 | 2,86 | 2,81 | 0,05 | 23,4 | 0,14 |
Статистиката на съдията Ingmar Oostrom обяснена
Ingmar Oostrom е съдия от Нидерландия с 158 приключили мача в нашите записи, от 30 авг 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (84).
В мачовете с официална статистика (151) средно има 3,26 картона на мач: 3,16 жълти и 0,10 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,23. В тези мачове домакините получават 1,45 жълти картона на мач, а гостите - 1,71. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 31 в 158 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,91 гола на мач. През 2026 Ingmar Oostrom има 8 приключили мача, с 4,25 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



